Selfie Yarışması Kuralları
KATEGORİLER: EN KOMİK SELFIE   - EN FOTOJENİK SELFIE - JÜRİ TESELLİ ÖDÜLÜ


Kampanya Katılım Şartları:
- Yarışma Başlama Tarihi: Her Ayın 1. Günü
- Yarışma Bitiş Tarihi:   Her Ayın 29. Günü
- Fotoğraf Gönderme Süresi: Her Ayın 1 ile 15. Günü Arası
- Oylama Süresi: Her Ayın 16 ile 29. Günü Arası
- Fotoğraf göndermek veya oy kullanabilmek için partiavm.com üyesi olunmalıdır. Üye olmak için üyelik formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmak yeterlidir.
- Yanlış bilgilerle olunan üyeliklerde yarışma kazanılsa bile kazanılan ödül hakkı kaybedilebilir.
- Kazanılan ödül bir başkasına satılamaz veya devredilemez.
- Her ay gönderilen fotoğraflar partiavm.com jürisi tarafından değerlendirilerek her kategori için belirli kriterlere göre oylamaya sunulacak dilediği adette fotoğrafı seçer. Değerlendirme kriterleri ayrıca belirtilmiştir.
- Üyelerimiz oylamaya katılacak fotoğrafların seçimi konusunda partiavm.com jürisine itiraz edemez ve hak talep edemez. Jüriler ayrıca belirtilmiştir.
- Oylamaya seçilen fotoğraflar belirlenen tarihler aralığında 3 kategoride üye oylamasına sunulur. Kategoriler: En Eğlenceli Selfie, En Fotojenik Selfie, En Manzaralı Selfie
- Her selfie sadece 1 kategoride yar alabilir ve hangi kategoride yarışacağını partiavm.com jürisi belirler.
- Gönderilen fotoğraflar sitemizin oylama bölümünde yayınlanarak üyelerimizin oylamasına sunulur.
- Üyelerimiz her yarışmaya sadece 1 ( Bir ) selfie ile katılabilirler.
- Üyelerimiz, her ay ki yarışmada her kategori için sadece 1 er kere oy kullanabilirler. 
- Selfielerin oylanabilmesi için üye olmak gerekmektedir.
- Her ayın kategori birincileri Eski Kazananlar bölümünde yayınlanmaya devam eder.
- Oylamaya sunulan ve yayınlanan her selfienin altında anne ve çocuk veya çocuklarının isimleri ve katıldığı şehir de yayınlanır.
- Partiavm.com yarışma için gönderilen veya yayınlanan hiçbir fotoğrafı sahibinden izinsiz yarışma bölümü dışında yayınlamaz, satamaz veya yarışma haricinde herhangi bir sebepten ötürü kullanamaz.
- Yayınlanacak fotoğrafların herhangi bir sebepten kopyalayarak kullanması kesinlikle yasaktır. Kullanılması durumunda partiavm.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.
- Yarışmaya partiavm.com çalışanları, bayileri ve 1.derece yakınları katılamaz.
- Hediye çeklerimizden daha çok üyemizin yararlanabilmesi amacı ile Herhangi bir ayda yarışmayı kazanan üye 1 yıl boyunca aynı yarışmaya tekrar katılamaz, ancak oy kullanabilir. Yani her üye 1 yıl boyunca sadece 1 kere yarışma kazanabilir. Her yarışmada oy kullanabilir.
- Partiavm.com hileli oy kullanımı gibi herhangi bir durumdan şüphelenmesi veya tespit etmesi halinde oylamadaki ilgili fotoğrafı yarışmadan eleme, hileli oyları silme veya uyarıda bulunma hakkını saklı tutar.
- Bu yarışmadan hediye kazanan üyelerimiz, hediyelerini kazandıkları tarihten itibaren 2 ay içerisinde herhangi bir zamanda teslim almalıdır. Partiavm.com teslim alma süresi geçen hediyeleri iptal etme hakkını saklı tutar.
- Partiavm.com yarışma kurallarında ve hediyelerde değişiklik yapma veya yarışmayı yayındaki yarışma bittikten sonra sonlandırma hakkını saklı tutar.
- Yarışmaya katılan üye burada belirtilen kuralları onaylamış ve kabul etmiş sayılır.
- Ödüller belirtilen nakit tutarı kadar sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulan MİSS markalı ürünlerde alışveriş imkanı sağlar. Kazanılan ödül nakit olarak talep edilemez.
- Yarışmacılarımıza sunulan hediyeler özel günlerini daha güzel kılma amacı ile verilmekte olup, kazanılan hediye çeki ticari amaçlı mal alımı için ( aynı üründen çok adetli alım gibi ) kullanılamaz. Böyle bir durumun anlaşılması halinde partiavm.com hediye çekini iptal etme hakkını saklı tutar.
- Bu yarışma kampanya olarak değerlendirilmektedir ve hediye talebi sırasındaki güncel başka bir kampanya ile birleştirilemez. ( indirim kampanyaları, hediyeli ürün kampanyaları gibi ). İndirimde olan ürünler normal satış fiyatı ile hesaplanarak hediye çeki tutarından düşürülür.


Oylamaya Seçilecek Selfieler İçin Değerlendirme Kriterleri
- Yarışmaya katılan selfieler sadece anne ve çocuk veya çocuklarını içermelidir. ( Aile, toplu selfie çekimleri gibi selfieler elenecektir. )
- Arka planda herhangi bir kişinin, markanın veya reklam içeriği taşıyabilecek bir ürünün net görüntüsü olmamalıdır.
- Fotoğraf netliği
- Kadraj
- Kompozisyon


Değerlendirme Jürisi:
Özlem Şener Mumcu ( Miss Tasarım Atölyesi Yönetim Kurulu Üyesi )
Murat Reis ( Miss Tasarım Atölyesi Müdür )
Oğuzhan Mumcu ( Grafiker, Fotoğrafçı )
Özge Malkoç ( partiavm.com Grafiker )
Funda Bayraktar ( partiavm.com İnsan Kaynakları )

Parti süsleri seçerken tamamen farklı bir alışveriş deneyimi yaşayın.


Partiavm kişiye özel doğum günü süsleri, parti ürünleri ve parti süsleri sektöründe kişiye özel mağazacılık anlayışını internete taşıyan ve tasarımdan üretime kadar tüm aşamalarını kendi bünyesinde hazırlayan Türkiye’nin ilk ve tek online alışveriş sitesidir.


Dünyadaki yeni trendlere göre sürekli güncellenen kız bebek doğum günü ve erkek bebek doğum günü temaları ile müşterilerine sürekli güncel parti konseptleri sunan partiavm ile ileride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız doğum günü konseptleri, kutlamanızı renklendirecek parti süslemeleri ve doğum gününüzü tamamlayacak parti malzemeleri ile ucuz doğum günü süsleri ve güvenli parti alışverişinin adresi partiavm.com da sizleri bekliyor.


Kişiye özel doğum günü süsleri için uygun fiyat ve bol seçenek


Butik parti süslerinin en ayırıcı özelliği tabiki sizin siparişinizle çocuğunuza özel olarak hazırlanmasıdır. Afişinden hediyelik ürünlerine kadar dilediğiniz her üründe çocuğunuzun ismi ve veya fotoğrafı olabilir.Son bir kaç yıldır teknolojinin de gelişimi ile bu tip süslemeleri üretme maliyetleri düştüğü ve hız arttığı için daha yapılabilir bir hal almıştır. Tabi yine de halen çok emek isteyen meşakkatli bir iştir. Doğum günü süsleri yapımı tasarımsal, yetenek ve işçilik olarak parti boyutuna göre ciddi emek ister. Kişiye özel hazırlanan doğum günü süslemeleri hem çok şık görünür hem de hem kendinize hem misafirlerinize verdiğiniz değeri yansıtır.


Daha düşük bütçelerle de doğum günü organizasyonu yapmak partiavm.com da kullan at parti süsleri ile mümkündür. Kutlamanızın önemli parçaları Fotoğraflı afiş, isimli afiş ve doğum günü posteri, hediyelik magnet, isim banner, parti şapkası, popcorn kutusu gibi başlıca teknik bilgi, tasarımsal bilgi ve teknik ekipman gerektiren ürünleri kişiye özel doğum günü temalarımızdan satın alarak temin edebilir, masa örtüsü, servisler, uyumlu renklerde kağıt süslemeler, ikramlıklar gibi bir çok şeyi de kullan at ürün guruplarımızdan alarak veya kendiniz biraz emek harcayarak oluşturabilirsiniz. Günümüzde artık organizasyon firmalarına ihtiyaç duymadan kolaylıkla şık ve dolu dolu bir doğum gününü organize etmek oldukça kolay ve zevklidir.


Erkek çocuk doğum günü konseptleri, 1 yaş doğum günü süsleri

1 yaş erkek doğum günü süsleri ve genç erkek doğum günü konseptlerine kadar her yaşa uygun kişiye özel parti süslerini bu sayfamızdaki temaları inceleyerek bulabilirsiniz.
1 yaş erkek bebek doğum günü temaları henüz çocuğun anlamayacağından dolayı daha çok ebeveynlerin zevkleri ve istekleri doğrultusunda dizayn edilmekte iken, 2 yaş doğum günü konseptleri ve daha yukarı yaşlar için hazırlanan doğum günü partileri ise genelde çocuğun ilgisine göre şekillenmekte. Süper kahramanlar, sevidiği bir oyuncak veya çizgi film karakteri, sevdiği meslek, sevdiği hayvan gibi başlıca tema fikirlerini örnek olarak gösterebiliriz.

Erkek çocuğunuz için bir doğum günü organize etmeyi düşünüyorsanız ve halen konseptiniz hakkında bir karar vermediyseniz burayı tıklayarak popüler erkek doğum günü konseptlerimize göz atabilir ve dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Konseptinizi seçtikten sonra tek yapmanız gereken tamamı kullanıma hazır parti süslerinden ihtiyacınız olanları sepetinize atmak ve bir sonraki aşamada gerekli bilgileri bize iletmek. Geriye size sadece doğum gününüzün keyfini misafirlerinizle birlikte çıkartmak kalıyor.


Kız çocuklar için doğum günü konseptleri, 1 yaş doğum günü süsleri

1 yaş kız doğum günü süsleri ve genç kız doğum günü konseptlerine kadar her yaşa uygun kişiye özel parti süslerini bu sayfamızdaki temaları inceleyerek bulabilirsiniz.
Aileler özellikle 1 yaş kız çocuk doğum günlerine oldukça özen göstermekte ve tüm hazırlıkları en ince ayrıntısına kadar düşünmekteler. Tabiki bizler de prenseslerimiz için en şık, en dolu, en göz alıcı temaları tasarladık. 1 yaş kız bebek doğum günü temaları henüz prenseslerin anlamayacağından dolayı daha çok ebeveynlerin zevkleri ve istekleri doğrultusunda dizayn edilmekte. 2 yaş kız doğum günü konseptleri ve daha yukarı yaşlar için planlanan doğum günü partileri ise genelde çocuğun ilgisine göre şekillenmekte. prensesler, balerin, sevidiği bir oyuncak veya çizgi film karakteri, sevdiği meslek, sevdiği hayvan gibi başlıca tema fikirlerini örnek olarak gösterebiliriz.

Siz de kız çocuğunuz için bir doğum günü planlıyor ve halen bir konseptte karar kılamadıysanız, buraya tıklayarak en popüler kız çocuk doğum günü temalarımızı inceleyebilirsiniz. Binlerce kişiye özel hazırlanabilen ürün ve onlarca konsept doğum günü parti temaları partiavm de sizleri bekliyor.


Popüler doğum günü konseptleri ve parti malzemeleri hangileridir?


Erkek çocuklara özel parti temalarımızda en çok tercih edilen ve günümüzde popülerliğini sürekli koruyan macera dolu pijamaskeliler doğum günü süsleri, safari doğum günü, uzay parti teması gibi konseptlerin yanında sevimli karakterler penguen, ayıcık, atlı karınca, orman hayvanları woodland gibi onlarca doğum günü konseptlerini de bulabilir, dilediğiniz gibi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan erkek bebek doğum günü konseptlerimizde mümkün olabilecek tüm değişiklikleri sipariş verirken belirterek yaptırtabilirsiniz.


Kız çocuklara özel parti süslemelerimizde ise pamuk prenses doğum günü, kırmızı başlıklı kız parti süsleri, unicorn doğum günü süslemeleri, flamingo doğum günü parti süsleri, masha, karaca, penguen gibi sevimli karakterlerin yanı sıra şık tasarımlarıyla beğeni kazanan kelebekli doğum günü, balerin parti süsleri ve çeşitli çiçek desenli doğum günü konseptlerini de bulabilir, dilediğiniz gibi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan kız bebek doğum günü konseptlerimizde mümkün olabilecek tüm değişiklikleri sipariş verirken belirterek yaptırtabilirsiniz.

 

Popüler doğum günü balon süslemelerinde ucuz fiyat ve bol çeşit


Her kutlamanın olmazsa olmazı balon süslerinde son dönemlerin popüler ürünleri; zincir balon setleri. Bununla birliklte temanız ile uyumlu folyo balonlar ve yaşa uyumlu rakam balonlardan da tercih ederek farklı bir balon süsleme gerçekleştirip partinizin havasını değiştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan balonlar 1. kalite olup piyasada bulunan en uygun fiyatlı ve en kaliteli balonlardır. Türkiye de başka hiçbir mağazada bulamayacağınız balon süsleme konseptlerini, setlerini ve modelleri partiavm.com dan kampanyalı özel fiyatlar, kredi kartı ile taksit seçenekleri, hızlı gönderi ve uygun kargo ücretleri ile satın al.


Partiavm çocuk kostümleri ile partinin gözdesi olun!


Erkek çocuk doğum günü partileriniz, fotoğraf çekimleriniz ve okul müsamereleriniz için erkek çocuk kostümleri sayfamıza göz atın. Kız çocuklar için ise kız çocuk kostümleri sayfamız sizi bekliyor. Tüm kostümlerimiz kendi atölyemizde dikilmekte olup, sadece partiavm ve anlaşmalı satış kanallarından satılmaktadır.


Doğum günü kumaş masa örtüsü çeşitleri ve tütü masa etekleri ile masanızı konseptinize uygyun giydirin.


Konseptinizle uyumlu onlarca renk seçeneği ve uygun fiyatlarla el işçiliği ile hazırlanan renkli kumaş masa örtüleri ve tütü masa giydirmeleri partiavm farkı ile burada. Partiavm den satın aldığınız masa örtülerini defalarca yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz. Masa tütü eteklerimiz ise kendi atölyemizde dikilmektedir ve kaliteli tülden imal edilmektedir.

 

Doğum günü dağıtmalık hediyeler nelerdir?

Kız doğum günü partilerinde veya erkek doğum günü partilerinde gelen misafirleriniz için hatıralık minik sürprizler hazırlayın. Doğum günü için dağıtmalık hediyeler başlıca fotoğraflı isimli magnet, lavanta kesesi, bebek şekeri, pleksi süsler, etiktli mini hediyeler, temalı kalem gibi ürünlerdir. Tüm doğum günü dağıtmalık hediye seçeneklerini görmek için doğum günü konseptleri bölümlerini inceleyerek temalara göre bakabilir veya temalı hediyeler bölümünden misafirleriniz için dağıtmalık hediye bakabilir ve satın alabilirsiniz.


Doğum günü süsleri ve parti süsleri için ödeme seçenekleri

Sitemizde yer alan tüm ürünleri kredi kartınızla Peşin veya Taksitli ve Banka Havale EFT yöntemi ile güvenle satın alabilirsiniz.


 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Happy Cookie Day, SAMM
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim