Folyo Harfli Balonlar Tüm Çeşitleri İle Partiavm'de

Büyük ve küçük harf folyo balonlar ile dilediğiniz ismi kolayca yazabilir ya da hazır iyiki doğdun, happy birthday gibi harfli balon setleri ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş harf folyo balonlar hızlı gönderim ile partiavm.com' da.
Partiavm

Folyo Harfli Balonlar Popüler Ürünler

Partiavm

Folyo Harfli Balonlar ve Parti Malzemeleri

Harf Folyo Balon (Tüm Renkler) 40 Cm 76 Cm 102 Cm

FOLYO BALONLAR NASIL ŞİŞİRİLİR ?
Pipeti balon sibobuna taktıktan sonra üfleyerek şişirebilirsiniz. Pipeti çıkardığınızda hava kaçırmaması için bağlamaya veya bantlamaya ihtiyaç yoktur. Sibop otomatik olarak hava kaçırmaz. Folyo balonlar, balon pompası yardımıyla da şişirilebilir. Folyo balonlar latex balonlar gibi yüksek seviyede esneme yapamadığından aşırı şişirilmemelidir.

FOLYO BALONLAR NASIL UÇAR ?
100 cm folyo balonlar helyum gazı ile uyumlu olduğu için helyum gazı ile şişirildiğinde uçan balon özelliği kazanır. NOT : 40 CM (16 inç) FOLYO BALONLARIN UÇAN BALON ÖZELLİĞİ YOKTUR!!

BÜYÜK ÖLÇEKLİ FOLYO BALONLARI HELYUM GAZI İLE ŞİŞİRİP UÇURABİLİRSİNİZ!!
Helyum gazı ile şişirilmiş olan folyo balonların uçmaması için rafya veya ip yardımı dekoratif balon ağırlığına yoksa içine az bir miktar su doldurduğunuz latex balona bağlayarak sabit durmalarını sağlayabilirsiniz. Helyum gazı sanılanın aksine yanıcı ve zararlı bir gaz değildir. Piyasada daha ucuz olduğu için farklı uçucu gazlar helyum adı altında kanunsuz şekilde bir şekilde satılmaktadır. Lütfen farklı yerlerden helyum gazı satın almadan önce lisanslı olup olmadığını teyit ettiriniz

FOLYO BALONLAR YENİDEN KULLANILABİLİRMİ ?
Folyo balonları yeniden kullanabilmek için pipet sibop kısmı takılır ve yavaşça balonun üzerinden bastırılır.
Böylece havası inen folyo balon katlanarak bir sonraki sefere kullanılabilir. Bir sonraki kutlamanız için zedelenmeyecek ve güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde saklayanız.

FOLYO BALON NASIL ASILIR/YAPIŞTIRILIR ?
Folyo balonu şişirdikten sonra asabilmeniz için özel delikleri bulunmaktadır. Bu deliklerden rafya veya jüt ip yardımı ile istediğiniz yere asabilirsiniz.İsterseniz çift taraflı bant yardımı ile düz bir zemine yapıştırarak sabitleyebilirsiniz.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim