Pasta ve Kek Standları Çeşitleri ve Fiyatları

Kutlamalarınızda ikramlıklarınızı daha şık sunabilmenize olanak sağlayan yiyecek standlarını farklı renk ve çeşit seçenekleri ile Pasta ve Kek standları bölümümüzden satın alabilirsiniz.
Partiavm

Pasta ve Kek Standları Popüler Ürünler

Partiavm

Pasta ve Kek Standları ve Parti Malzemeleri

SAMM Ferforje Sunum Ağaç satın al

SAMM Ferforje Sunum Ağaç

126,00 TL
KDV
DAHIL
TÜKENDİ

 

Pasta Sunum Standları ve Kek, Mufin Sunum Standları

Kutlamalarınızda ikramlıklarınızı daha şık sunabilmenize olanak sağlayan yiyecek standlarını farklı renk ve çeşit seçenekleri ile Pasta ve Kek standları bölümümüzden satın alabilirsiniz.

Pasta Standı Çeşitleri

Farklı renk ve malzeme çeşitleri ile üretilen ve satışa sunulan standlar genel olarak beyaz pasta standı, pembe pasta standı, mavi pasta standı ve ahşap pasta standları şeklindedir.
Ferforje pasta standları pembe, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Ahşap pasta standları ise doğal renkleri ile satılmaktadır. En ucuz pasta stanlarını ve en bol seçenekleri partiavm.com da bulabilirsiniz.

Cupcake Standı, Mufin Standı ve Kek Standı Çeşitleri

Farklı renk ve malzeme çeşitleri ile üretilen ve satışa sunulan cupcake standlar genel olarak beyaz mufin standı, pembe mufin standı, mavi mufin standı ve ahşap mufin standları şeklindedir.
Kek standları genelde tekli, 6 lı, 12 li ve 24 lü şekillerde üretilmektedir. Ahşap, karton ve demir ferforje malzeme ile üretilen çeşitleri vardır.
Ahşap cupcake standları ve demir ferforje standları dayanıklı ürünlerdir ve tekrar kullanıma uygundur. Karton cupcake standları ise kullanım şekline bağlı olarak genelde en fazla 3 veya 4 defa kullanılabilmektedir.
Mufin standları tek tek satıldığı kadar set şeklinde de sitemizde bulunmaktadır. Özellikle ahşap pasta ve kek standı setlerimiz ve ferforje stand setimini incelemenizi tavsiye ederiz.

Ucuz pasta stanları, lüks pasta standları, pasta altlıkları ve cupcake stand çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile partiavm.da inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim