HEDİYELİK ÜRÜNLER Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Parti hazırlıkları bitti mi? Şimdi sırada misafirlerinizi şımartmak var.

Davetleriniz için Dağıtmalık Hediye Önerileri

 

Partiavm sizler için doğum günü, bebek kutlaması, nişan gibi kutlamalarınızda misafirlerinize o günün hatırası olarak dağıtabileceğiniz birbirinden güzel ve el yapımı dağıtmalık hediyelikleri bir araya getiriyor. Lavanta kesesi modellerinden çeşit çeşit bebek şekerlerine, temalı şirin kalemlerden mesajlı hediyeliklere kadar birçok özel ürünü partiavm.com da bulabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Hediyelik Lavanta Kesesi Modelleri

 

Kokusu, uzun süre kalıcılığı ve şık görünümleri ile lavanta keseleri dağıtmalık hediye olarak en çok tercih edilen ürünlerdendir. Yeni doğan bebek kutlamalarında ve nişan kına gibi organizasyonlarda hatıralık hediye olarak ilk sırada yer alırlar. Partiavm nin el işçiliği ile hazırlanan lavanta keseleri isme özel etiketli olarak gönderilir.

 

Bebek ve Nişan - Kına Şekerleri

 

Yeni doğan bebek, hastane odası ikramlıklarında, kına - nişan organizasyonlarında çokça tercih edilen bebek şekerlerinde kolonya şişesi ve çiçek süslemeli badem şekeri kavonozları en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yine çok tercih edilen bebek şekeri modelleri arasında yer alan magnet bebek şekerlerini ise doğum günü temalarınızın her birinin içerisinde bulabilirsiniz.

 

Mini Temalı Hediyelikler

 

Özellikle çocuk doğum günü için dağıtmalık hediye olarak en çok tercih edilen ürün çeşitleridir. Doğum günü teması ile uyumlu kalemler, defterler, kar küreleri gibi bir çok özel ürünü Partiavm nin Temaı Hediyelikler bölümünü tıklayarak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

1 Yaş Doğum Günü Dağıtmalık Hediye

 

En özel kutlamalardan olan 1 yaş doğum günü için partiavm de yüzlerce dağıtmalık hediye seçeneğini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Lavanta keseleri, bebek şekerleri ve temalı hediyelikler başlıklarını inceleyerek konseptinize uygun bir doğum günü hediyesi mutlaka bulacaksınız.

 

 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim