Doğum Günü Masası Süsleme Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Konseptinizle Uyumlu Doğum Günü Masa Giydirmeleri!

 

Doğum günü kutlamalarının en gözde yeri tabiki doğum günü sunum masalarıdır. Sunum masanızı partiavm.com un birbirinden güzel ve şık masa tütü etekleri ve kumaş masa örtüleri ile giydirerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Doğum Günü Masası Kumaş Masa Örtüleri:

Partiavm'nin kumaş masa örtülerini bol renk seçeneği ve uygun fiyatları ile buradan satın alabilirsiniz. Yıkayarak tekrar kullanıma uygun masa örtülerimizi partinizden sonra evinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pembe, mavi, siyah, yeşil, kırmızı gibi bulunması zor kumaş masa örtülerini partiavm.com dan dilediğiniz zaman satın alabilir, hızlı kargo ile adresinize istetebilirsiniz.

 

Doğum Günü Masası Tütü ( Tül ) Etekleri ve Giydirmeleri:

Sunum masanızı partiavm.com un harika tül etekleri ile çevirin. Her konsepte ve renge uygun tül masa eteklerini partiavm den dilediğiniz zaman uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. %100 yerli üretim olan tütü masa etekleri ithal ürünler gibi zayıf yoğunlukta ve kalitesiz tüllerden üretilmemiştir. Yoğun kristal tül kullanılarak hazırlanan masa tütü etekleri doğum gününüze şıklık katacak.

 

Tütü Masa Etekleri Kurulumu

 

Partiavm.com dan satın aldığınız tütü masa eteklerinin başında ve sonunda birleştirebilmeniz için bağlama lastikleri bulunmaktadır. Masanızın ölçüsüne göre satın aldığınız tütü masa eteklerini sunum masanızın etrafına dolayarak bağlama lastikleri ile rahatlıkla birleştirebilirsiniz. Daha güzel bir görünüm için uyumlu renkteki partiavm kumaş masa örtüleri ile birlikte kullanımı tavsiye edilmektedir.

 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim