Kumaş Masa Örtüleri Çeşitleri ve Fiyatları

Masa giydirme çeşitlerini sitemizin bu bölümünde bulabilir ve kullanıma hazır şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kırmızı, pembe mavi, yeşil gibi bol renk seçenekli akfil pamuklu kumaş masa örtülerinden payet masa örtülerine, jüt kumaş ( çuval kumaş ) masa örtülerinden kullan at masa örtülerine kadar tüm çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile partiavm.com dan satın alabilirsiniz.
Partiavm

Kumaş Masa Örtüleri Popüler Ürünler

Partiavm

Kumaş Masa Örtüleri ve Parti Malzemeleri

Size, konseptinizi tamamlayabileceğiniz bir kaç harika önerimiz var!

Kumaş Masa Örtüleri Tütü Masa Etekleri

Kumaş Masa Örtüleri Püskül Fon Perdeleri

Doğum günü kumaş masa örtüsü

Doğum günü partilerinin en önemli köşesi sunum masalarında üzerlerine koyulan konsept ürünler ve ikramlıklar kadar temayı tamamlayacak tütü masa etekleri, masa giydirmeleri ve tema ile uyumlu masa örtüleri de çok önemlidir.

 

Erkek doğum günü süslemelerinde ve Kız doğum günü süslemelerinde konsept ile uyum içerisinde görünen ve masayı türüne göre farklı şekillerde giydirerek uygulanan masa giydirme ve süsleme çeşitlerini partiavm den uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

 

Masa örtüsü çeşitleri ve süslemeleri

Sitemizdeki masa örtüleri kendi atölyemizde hazırlanmakta olup, kutlama sonrası yıkayarak tekrar kullanıma uygundur. Masa örtülerimiz kumaş esaslı malzemelerle imal edilmektedir. Naylon veya muşamba masa örtüsü değildir. Standart masa ölçülerine uygun ebatlarda üretilmektedir. Ürün ebatları ve renkleri ürün isminde veya açıklamasında belirtilmektedir.

 

Partiavm de satışa sunulan masa örtüleri ve masa tütü etekleri %100 yerli üretim olup partiavm atölyesinde dikilmektedir. İthal kullan at ve kalitesiz ürünlerle karşılaştırmayınız.


 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim