Renkli Sofra Parti Ürünleri Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Renkli kullan at ürünleri Partiavm ayrıcalığı ile masanızda.

Siz de çocuğunuzun partisini kendi emeğinizle hazırlamak isteyenlerdenseniz, işte size capcanlı renkleriyle kullan at parti malzemeleri.
Konseptinizi seçmişseniz artık sıra tabak, bardak, çatal gibi malzemeleri konsept renginize uydurmaya gelmiş demektir.Partiavm de konseptinize uyum sağlayacak, birbirinden canlı 12 renk çatal, bıçak, tabak, bardak, peçete, kaşık, pipet, masa örtüsü sizleri bekliyor.

Moda Parti Renkleri Hangileridir ?

Bu her sene değişmekle birlikte klasikleşen doğum günü partilerine ve bu temaların kullandığı renklere bir kaç örnek verelim
1 Yaş doğum günü partisi için, erkek bebeklerde bebek mavisi veya mavinin tonları kullanılırken, kız bebeklerde daha çok açık pembe ve pembenin tonları kullanılmaktadır. Yine çok popüler olan 1 yaş erkek bebek doğum günlerinde Gold (altın) sofra takımı, 1 yaş kız bebek doğum günlerinde ise Rose gold sofra takımı kullanılmaktadır.

Çok satan Konsept Partilerimizden Safari teması için ise seçebileceğiniz sofra seti renkleri yeşil ve turuncu karışımı şeklinde olabilir. Dilerseniz sizler için hazırladığımız Ekonomik Parti Setleri bölümümüzden fikir alabilir veya hızlıca beğendiğiniz konsept setini satın alarak partinizin süsleme kısmına odaklanabilirsiniz.

Kullan At Plastik Çatal, Bıçak, Kaşıklar

İster büyük bir doğum günü partisi vermeyi düşünün ister yakın çevre, hem bütçeden tasarruf edip hem de ikram masanızda istediğiniz renkte çatal, bıçak, kaşık olsun istiyorsanız kullan at parti malzemeleri en isabetli tercihiniz olacaktır. Üstelik parti sonunda bulaşık yıkama derdi de yok. Partiavm de satılan plastik çatal, bıçak, kaşıklar hem yetişkin hem de çocukların rahatlıkla tutabileceği boyutlarda, kaliteli plastikten üretilmiştir. Kullan at ürünü olmasına rağmen aşırı zorlanmadığı sürece bütünlüğünü korur ve kırılmaz. Tarım Orman Bakanlığından gıda sertifikalıdır.

Plastik Tabak ve Bardaklar

Partiavm de satılan kullan at tabak ve bardaklar bolca çocuğun olduğu bir doğum günü partisinde yere düşse bile kırılıp kimseye zarar vermeyecek, aynı zamanda partinizin canlılığını taşıyacak renklere sahiptir. Kullan at tabaklar standart bir pasta tabağı boyutlarında ve plastik olmasına rağmen bütün bir pastayı taşıyabilecek dayanıklıktadır.

Rengarenk Sofra Setlerinin Olmazsa Olmazı Kullan At Kağıt Pipet ve Peçeteler.

Pembe sipiral, yeşil bambu, mavi puantiyeli, altın kaplama gibi seçenekleride olan kağıt pipetlerle doğum günü parti masanıza ve konseptinize zevkli bir görüntü katarken, küçük misafirlerimizin ağız sağlığınıda koruyun.

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim