Tescilli Tasarım ve Markalarımız

Partiavm.com sadece kendi ve anlaşmalı tedarikçi markaların tasarladığı tema ve ürünlerin satışını yapmaktadır. Partiavm.com da satışa sunulan ürünlerin başka bir siteden satışı kesinlikle yoktur ve yasaktır. Aşağıda listelenen tasarımlar ve yine bu tasarımlarla eş-benzer hazırlanan yan ürünler etiketler, çantalar, kitap ayraçları, dönkartlar, popcorn kutuları gibi... Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. tarafından tasarlanmış ve partiavm.com aracılığı ile satışa sunulmuş Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescilli alınmış tasarım ürünleridir. Tasarımların kullanım ve satış hakkı sadece partiavm.com da ve yine bu sayfanın en altında ismi geçen yetkili kişi ve kurumlara aittir.

Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. belirtilen tasarımların izinsiz ticari veya kişisel herhangi bir amaçla benzeri dahi olsa yayınlandığını, satıldığını veya örnek olarak gösterildiğini tespiti halinde hiç bir uyarı yapmaksızın yasal yollara başvurma hakkına sahiptir.

Sitemizde bulunup listede yer almayan tasarımların tescil işlemleri sürmekte olup, işlemleri tamamlanan tasarımlar aşağıdaki listeye eklenmektedir.


Unutmayınız ki! Kopyalanan tasarımların tespiti halinde Davacı Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. nin karşı davalıya Maddi Zarar Kaybı, İsmi Kötüye Kullanmaya ilişkin Manevi ve Maddi Zarar, İş Yeri Kapatma, Ürün Toplatma, Kullanım internet üzerinden ise dava açıldığı andan itibaren, dava süresince tedbiren siteyi veya sosyal medya üyeliğini yayından kaldırtma gibi ciddi hak ve mahrumiyet davaları açma hakkında sahiptir.Değerli müşterilerimizin dikkatine

Sitemizde yayınlanan tema tasarımlarını sadece partiavm.com dan veya aşağıda ismi geçen yetkili satıcılardan temin edebilirsiniz. Farklı adreslerden satın alacağınız ürünlerdeki benzersizlik ve ürün kalitesizliği gibi sorunlardan partiavm.com kesinlikle sorumlu değildir.


Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti.


TPE Tescil Dosya No / Tarih:

  2014/09120    30.12.2014

 

Doğum Günü Süsleri ve Parti Malzemelerinde Türkiye nin Öncüsü Partiavm

 

Doğum günü süsleri ve parti malzemelerinize ihityacınız olduğunda en güncel ve geniş içeriği uygun fiyatlarla sizlerle buluşturan online alışveriş sitesi ve bilgi portalı partiavm.com, gerek satış sitesi gerek blog sayfası ve sosyal medya hizmetleri ile b>A dan Z ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edildi.

Kişiye özel hazırlanabilen doğum günü süsleri ve onlarca kız ve erkek çocuk parti konseptleri özel tasarımlarla bu sayfada sizleri bekliyor. Sitemizdeki doğum günü süsleri başlıca: masa süslemeleri, balon süslemeleri, hediyelikler, kostümler, dekor ürünler, standlar, masa tütü etekleri ve örtüleri, aksesuarlar ve parti dekorlarından oluşmaktadır.

 

Doğum Günü Partinizde İhtiyacınız Olabilecek Her Konuda Yanınızdayız.

Partiavm.com sadece ürün satışı yapmaz. Satış öncesi ve sonrası verdiği hizmetlerle de müşterilerini mutlu etmeye devam eder. Doğum günü hazırlığı yaparken ihtiyacınız olabilecek bir çok bilgiye blog sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Youtube sayfamızda ise ürün hazırlıkları ve kullanım şekilleri ile ilgili videolara göz atabilir, Instagram, Facebook ve Pinterest sayfamızdan doğum günü fikirleri edinebilirsiniz.

 

Partiavm Blog ile Doğum Günü Öncesi Hazırlıklar Çok Kolay!

Partiavm blog sayfamızı incelemek için " blog.partiavm.com " adresimizi şimdi ziyaret edin. Doğum günü konsept fikirleri, balon süsleme anlatım ve tavsiyeleri, hazırlıklarınızı kolaylaştıracak ipucları gibi onlarca konu geniş anlatımı ile Partiavm Blog da.

 

Onlarca Kişiye Özel Doğum Günü Süslemeleri Partiavm de

Kız çocuk ve erkek çocuklara özel partiavm tarafından hazırlanan onlarca kişiye özel doğum günü süslemesi harika bir doğum gününü kolayca oluşturabilmeniz için sizi bekliyor. Doğum günü afişleri, magnetler, dağıtmalık hediyeler, doğum günü masa süslemeleri, asma süsler, balonlar, parti malzemeleri ve dahasını şimdi uygun fiyatlarla partiavm.com dan güvenli alışverişle hemen satın alabilirsiniz.

 

Kız Çocuk Doğum Günü Süsleri ve Konseptleri

Binlerce kişiye özel tasarım kız çocuk doğum günü süsleri ve onlarca doğum günü konseptini " Butik Kız Doğum Günü Konseptleri " sayfamızda inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kız çocuğunuz için doğum günü partisi vermeyi düşünüyorsanız şimdi konseptinizi seçip ürünlerinizi satın alabilir, kendi parti setinizi hazırlayabilirsiniz.

 

Erkek Çocuk Doğum Günü Süsleri ve Konseptleri

Erkek çocuklar için tasarlanan binlerce erkek doğum günü süsleri ve onlarca özel tasarım doğum günü konsepti " Butik Erkek Doğum Günü Konseptleri " sayfamızda sizleri bekliyor. Konseptinizi seçerek beğendiğiniz kişiye özel doğum günü süslerini sepetinize atarak kolayca ve uygun fiyatlarla satın alabilir, kendi parti setinizi oluşturabilirsiniz. Şimdi alışverişe başlayın ve butik alışveriş keyfini partiavm.com da doyasıya yaşayın.

 

Çok Özel Doğum Günü Balon Süslemeleri Uygun Fiyatlarla Partiavm de

Partiavm.com un sizler için oluşturduğu yüzlerce doğum günü balon süsleme konsepti ile doğum gününüzü harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Doğum günü konseptinize uygun balon zincir setleri, hazır balon konseptleri, balon standları, rakamlı foly balonlar gibi binlerce seçeneği " Balon Süsleme " bölümümüzden şimdi satın alabilirsiniz.

 

Şimdi arkanıza yaslanın ve butik alışveriş keyfinipartiavm.com da doyasıya yaşamaya başlayın.

 

 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim