Tütü Masa Etekleri Çeşitleri ve Fiyatları

Masa eteği çeşitleri ve süslemeleri

Sitemizdeki masa etekleri farklı renk alternatifleri ile oluşturulmuş tütü masa etekleri, tül masa etekleri ve jüt kumaş masa etekleri seçenekleri ile satışa sunulmuştur.
Partiavm

Tütü Masa Etekleri Popüler Ürünler

Partiavm

Tütü Masa Etekleri ve Parti Malzemeleri

Size, konseptinizi tamamlayabileceğiniz bir kaç harika önerimiz var!

Tütü Masa Etekleri Kumaş Masa Örtüleri

Tütü Masa Etekleri Püskül Fon Perdeleri

Doğum günü masa örtüsü ve masa etekleri

Doğum günü partilerinin en önemli köşesi sunum masalarında üzerlerine koyulan konsept ürünler ve ikramlıklar kadar temayı tamamlayacak tütü masa etekleri, masa giydirmeleri ve tema ile uyumlu masa örtüleri de çok önemlidir.

Erkek doğum günü süslemelerinde ve Kız doğum günü süslemelerinde konsept ile uyum içerisinde görünen ve masayı türüne göre farklı şekillerde giydirerek uygulanan masa giydirme ve süsleme çeşitlerini partiavm den uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

 

Doğum günü masa örtüsü çeşitleri

Masa giydirme çeşitlerini sitemizin bu bölümünde bulabilir ve kullanıma hazır şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kırmızı, pembe mavi, yeşil gibi bol renk seçenekli akfil pamuklu kumaş masa örtülerinden payet masa örtülerine, jüt kumaş ( çuval kumaş ) masa örtülerinden kullan at masa örtülerine kadar tüm çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile partiavm.com dan satın alabilirsiniz.

 

Masa eteği çeşitleri ve süslemeleri

Sitemizdeki masa etekleri farklı renk alternatifleri ile oluşturulmuş tütü masa etekleri, tül masa etekleri ve jüt kumaş masa etekleri seçenekleri ile satışa sunulmuştur.

 

Tütü masa eteği nasıl yapılır?

partiavm.com dan satın aldığınız tül masa etkelerini hiç bir malzemeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla doğum günü masanıza giydirebilirsiniz. Tül masa giydirmelerinin başında ve sonunda bağlama lastikleri bulunmaktadır. Masa tülünüzü masanızın etrafına dolandırdıktan sonra bağlama lastikleri ile gererek masanıza sabitleyebilirsiniz.

Katlı ve yoğun masa tütü etekleri bazen ağırlıklarından dolayı masanızdan aşağı doğru sarkma yapabilir. Bu durumda da masa tül eteğinizin bir kaç yerinden masa örtünüze kancalı iğne ile sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Partiavm de satışa sunulan masa örtüleri ve masa tütü etekleri %100 yerli üretim olup partiavm atölyesinde dikilmektedir. İthal kullan at ve kalitesiz ürünlerle karşılaştırmayınız.


  

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim