Doğum Günü Temaları ve Malzemeleri
ERKEK ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ TEMALARI VE ÜRÜNLERİ

Erkek ve Kız çocuklar için Safari temalı doğum günü partimizde bizlere sevimli kahramanlarımız aslan, fil, zebra, maymun, kaplan, zürafa ve tropik kuşlar eşlik ediyor. Afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Erkek ve Kız çocuklar için Çiftlik temalı doğum günü partimizde bizlere sevimli kahramanlarımız at, inek, eşşek, kuzu, tavuk, civciv, ördek ve keçi eşlik ediyor. Traktör, yönlendirme panoları, pano ahır gibi dekor panoların yanı sıra afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Erkek ve Kız çocuklar için Plaj, yaz, deniz ve kumsal temalı doğum günü partimizde bizlere sevimli kahramanlarımız karpuz, limon, ananas, dondurma ve güneş eşlik ediyor. Plaj konseptinde tasarlanan eğlenceli temamızda konfetiden dekor panolara, hediyelik tasarım ürünlerden eğlenceli dekorlara, afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Erkek ve Kız çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan temalı doğum günü partimizde bizlere rengarenk dondurma ve yaz meyveleri eşlik ediyot... Dekor panoların yanı sıra afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Masal kahramanımız şimdi doğum günü partinizi süslüyor. Peter Rabbit doğum günü süslemeleri malzeme ve aksesuarları ile sizleri bekliyor.

Snoppy ve arkadaşları ile oluşturulan doğum günü temamızda siyah ve sarı renkler hakim.  Charlie Brown ve Snoppy dekor panoları, afişler, magnet, çubuk süsler, branda afişler, cupcake sargıları gibi onlarca üründe size eğlenceli, sevimli ve şık bir kutlamayı garanti ediyor.

Erkek çocuk doğum günleri için en sevilen temalarımızdan Lüks Prens Doğum Günü süslemeleri ve aksesuarları şık ve zarif bir doğum günü kutlaması düşünenler için ideal... Özellikle 1 yaş erkek çocuk doğum günleri için tercih edilen temamız kişiye özel tasarlanarak partiavm.com güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Temamızla uyumlu özel olarak tasarlanmış ve dikilmiş prens kostümünüzü yine partiavm.com dan temin edebilirsiniz.

Herkesin tanıdığı, çocuklar kadar büyüklerin de kahramanı Batman, Ironman, Örümcek Adam, Kaptan Amerika ve Hulk şimdi partiavm.com farkı ile doğum günlerinizi süslüyor. Özel kesim dekor panolar, çocuğunuzun fotoğrafı ile tasarlanan afişler, tabak bardaklar, peçeteler, çubuk süsler gibi onlarca  özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Birbirinden sevimli Dinozor karakterlerle hazırlanan temamız erkek çocuk doğum günlerinin en tercih edilen temalarından. Dinozorlar Doğum günü temamız sizleri ve misafirlerinizi eğlenceli bir tarih öncesi yolculuğa çıkartıyor. Başrol tabi ki doğum günü sahibi...

Sevimli hayvan karakterlerimiz doğum günü sahibi ile birlikte doğum gününü sıcak hava balonuyla gökyüzünde bulutların arasında geçiriyorlar. Sade ve şık görünümlü doğum günü temamızı yeni doğan hastane odası süslemeleri için de tercih eden misafirlerimiz oluyor.

Yine sade ve şık bir doğum günü teması partiavm.com ile sizlerle... Sevimli uykucu fil, tavşan ve küçük kuş karakterlerimiz masmavi bulutların üzerinde doğum günü sahibini ağırlıyorlar.  Doğum günü temamızı aynı zamanda yeni doğan hastane odası süslemeleri için de tercih eden misafirlerimiz oluyor.

Gecenin en güzel renkleri, ay ve yıldızlar eşliğinde doğum günü temamızda. Özellikle kış aylarında tercih edilen temamız 1 ve 2 yaş erkek çocuk doğum günü kutlamaları için iyi ve farklı bir alternatif.

Özellikle 1 yaş erkek çocuklar için tasarlanan Teddy Bear doğum günü temamız modası hiç geçmeyen temalarımızdan biri. Sevimli peluş ayıcık ve ahşap desenleri ile hazırlanan temamız yeni doğan hastane odası için de oldukça tercih edilen temalardan. Özel oyuncak ayı süslemeli hediyelikleri, dekor ürünleri, afiş ve şekerlemeleri gibi onlarca üründen ihtiyacınız olanları seçerek kendi özel partinizi oluşturabilirsiniz.

Gökyüzü ve uzaya meraklı erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan bu eğlenceli temamızda gezegenler, uzay mekikleri, yıldızlar, dünya, ay ve teleskop gibi birçok sevimli obje var. Afiş ve dekor panolarımızı bolca kullanarak misafirlerinize kutlamanızı uzayda yapıyor hissi uyandırabilirsiniz.  Eğlenceli dekorlara, afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Sevimli kahramanlar bugs bunny,  daffy duck, tazmanya canavarı,  tweety, road runner coyote, tom ve jerry doğum gününüzde sizlerle. 

Doksanların unutulmaz çizgi filmi taş devri şimdi partiavm.com farkı ile doğum gününüzü süslüyor. Fred Çakmaktaş, Barney, Bambam, Çakıl ve dino gibi sevilen kahramanların dekor panoları, afişler ve onlarca çeşit farklı süsleme ve dekorasyon ürünü ile kişiye özel tasarımlarla eğlenceli ve dolu dolu bir doğum günü... Aynı zamanda yine partiavm.com da çakıl ve bambam ın özel tasarım kostümlerini sitemizden temin ederek doğum gününüzü daha eğlenceli ve konsept bir hale getirebilirsiniz.

Mavi, beyaz ve kırmızı ağırlıkta hazırlanan küçük denizci doğum günü süslemeleri modası geçmeyen yaz konseptlerimizden. Tema ile bütünlük sağlayacak denizci erkek kostümümüz de yine partiavm.com ayrıcalığı ile erkek çocuk ve bebek kostümleri bölümümüzde sizi bekliyor.

Erkek ve kız çocuklar için tasarlanan arı doğum günü temamız sarı ve siyah ağırlıklı renklerden oluşuyor. Temamıza sevimli arı karakterimiz de eşlik ediyor. 

Küçük denizci temamızın güncellenmiş ve modernize edilmiş hali Sevimli Denizci doğum günü temamızda dekor panolar, afişler, kişiye özel süsleme ürünleri ve servis ürünleri deniz sever minikleri ve ailelerini bekliyor.  Tema ile bütünlük sağlayacak  denizci erkek kostümümüz de yine partiavm.com ayrıcalığı ile erkek çocuk ve bebek kostümleri bölümümüzde.

Ülkemizde küçük prens ismi ile bilinen  le petit prince masalı şimdi partiavm.com farkı ile doğum gününüzde sizlerle.    Özellikle 1 yaş erkek çocuk doğum günleri için tercih edilen temamız kişiye özel tasarlanarak partiavm.com güvencesi ile sizlere ulaşıyor. 

SEVİMLİ PENGUENLER DOĞUM GÜNÜ    KIZ ÇOCUK  ERKEK ÇOCUK
Birbirinden sevimli penguen karakterlerimiz doğum gününüze misafir oluyorlar. Erkek ve Kız çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan sevimli penguenler doğum günü süslemelerine kız çocuk doğum günü temaları ve erkek çocuk doğum günü temaları bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Gökyüzü, uçak ve sıcak hava balonu temalı doğum günümüzde doğum günü sahibini bulutların arasında sevimli uçağımızla birlikte gökyüzünde bir seyahate çıkartıyoruz. Boyutlu pano afişi, dekor balonları ve bulutları kutlamanızda kullanarak sunum masanızda boyutlu bir görsel şölen hazırlayabilirsiniz. 

Genellikle 1 yaş erkek çocuklar için tercih edilen atlı karınca doğum günü temamız mavi sarı ( gold ) ve beyaz ağırlıkta renklerden oluşuyor. Sade ve şık bir doğum günü partisi isteyen annelerimiz için tasarladık. Aynı temanın kız çocuklar için olanı da yine sitemizde Kız Çocuk Doğum Günü Temaları bölümümüzde bulunmaktadır.

Özellikle dekor panoları, afişleri ve aksesuarları ile en zengin içerikli ve en çok tercih edilen temalarımızdan olan Küçük Korsan Partisi, macera sever anne ve çocuklara özel tasarlandı.Yine sitemizde kostüm bölümünde bulunan Korsan Bebek ve Çocuk Kostümümüz de temamız ile uyumlu şekilde tasarlanarak satışa sunulmuştur.

Fanatik minikler ve ebeveynler için tasarlanan futbol temamızı Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor gibi dilediğiniz takım renklerinde tasarlatarak sipariş verebilirsiniz.

Sevimli orman hayvanlarımız karaca, tilki, sincap ve tavşan kar manzarası eşliğinde doğum gününüze konuk oluyorlar. Özellikle 1 yaş erkek çocuk doğum günü ve yeni doğan hastane odası süslemeleri için sulu boya efekti ile soft renklerde tasarlanan temamız doğum gününde şık ve farklı ve masalsı bir etki oluşturmak isteyenler için ideal bir alternatif.

Masalsı bir kar konsepti ile bembeyaz bir tema sizlerle. Kış konseptlerinde en iyi alternatiflerden olan kardan adam tamamız beyaz turuncu ve siyah renklerin uyumu ile ortaya çıktı.

Masalsı bir kar konsepti ile bembeyaz bir tema sizlerle. Kış konseptlerinde en iyi alternatiflerden olan kış masalı tamamız beyaz gri mavi renklerin uyumu ile ortaya çıktı.

Dünyaca ünlü oyun Minecraft uyarlaması temamızı youtube fenomeni arkadaşımız  sevgili Buğra ile tasarladık. Oyun fanatiği miniklerimizin sıklıkla tercih ettiği temalarımızdan olan minecraft doğum günü temamızda en çok ilgi gören ürün ise TNT li bonibonlar, afişler ve dekor panolarımız.

Kamyon, kepçe, dozer, kum meraklısı minikler için tasarlanan inşaat doğum günü temamız.

Mavi, beyaz ve koyu kahve renklerden oluşan temamız genellikle 1 ve 2 yaş erkek çocuklar için sıkça tercih ediliyor. Eskitme bir havası olan temamızın ürünlerinde kullanılan ekstra detaylar temanın şıklığını ve zerafetini ön plana taşıyor.

Şimşek Mcqueen ve arkadaşları doğum gününüze konuk oluyor. Erkek çocukların en sevdiği animasyon filminin kişiye özel doğum günü teması uyarlamasını partiavm.com farkı ile sizlere sunuyoruz.


Partiavm ile tamamen farklı bir alışveriş deneyimi yaşayın.


Partiavm.com parti ürünleri sektöründe kişiye özel mağazacılık anlayışını internete taşıyan ve tasarımdan üretime kadar tüm aşamalarını kendi bünyesinde hazırlayan Türkiye’nin ilk ve tek on-line alışveriş sitesidir.


Dünyadaki yeni trendlere göre sürekli güncellenen doğum günü temaları ile müşterilerine sürekli güncel parti konseptleri sunan partiavm ile ileride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız doğum günü konseptleri, kutlamanızı renklendirecek parti süslemeleri ve doğum gününüzü tamamlayacak parti malzemeleri ile ucuz ve güvenli parti alışverişinin adresi partiavm.com da sizleri bekliyor.


Kişiye özel doğum günü süslemelerinde uygun fiyat ve bol seçenek


Butik parti süslerinin en ayırıcı özelliği tabiki sizin siparişinizle çocuğunuza özel olarak hazırlanmasıdır. Afişinden hediyelik ürünlerine kadar dilediğiniz her üründe çocuğunuzun ismi ve veya fotoğrafı olabilir.Son bir kaç yıldır teknolojinin de gelişimi ile bu tip süslemeleri üretme maliyetleri düştüğü ve hız arttığı için daha yapılabilir bir hal almıştır. Tabi yine de halen çok emek isteyen meşakkatli bir iştir. Doğum günü süsleri yapımı tasarımsal, yetenek ve işçilik olarak parti boyutuna göre ciddi emek ister. Kişiye özel hazırlanan doğum günü süslemeleri hem çok şık görünür hem de hem kendinize hem misafirlerinize verdiğiniz değeri yansıtır.


Daha düşük bütçelerle de doğum günü organizasyonu yapmak partiavm.com da kullan at parti süslemeleri ile mümkündür. Kutlamanızın önemli parçaları Fotoğraflı afiş, isimli afiş ve doğum günü posteri, hediyelik magnet, isim banner, parti şapkası, popcorn kutusu gibi başlıca teknik bilgi, tasarımsal bilgi ve teknik ekipman gerektiren ürünleri kişiye özel doğum günü temalarımızdan satın alarak temin edebilir, masa örtüsü, servisler, uyumlu renklerde kağıt süslemeler, ikramlıklar gibi bir çok şeyi de kullan at ürün guruplarımızdan alarak veya kendiniz biraz emek harcayarak oluşturabilirsiniz. Günümüzde artık organizasyon firmalarına ihtiyaç duymadan kolaylıkla şık ve dolu dolu bir doğum gününü organize etmek oldukça kolay ve zevklidir.


Erkek çocuk doğum günü konseptleri

1 yaş erkek çocuk doğum günü süslerinden genç erkek doğum günü konseptlerine kadar her yaşa uygun kişiye özel parti süslerini bu sayfamızdaki temaları inceleyerek bulabilirsiniz.
1 yaş erkek bebek doğum günü temaları henüz çocuğun anlamayacağından dolayı daha çok ebeveynlerin zevkleri ve istekleri doğrultusunda dizayn edilmekte iken, 2 yaş doğum günü konseptleri ve daha yukarı yaşlar için hazırlanan doğum günü partileri ise genelde çocuğun ilgisine göre şekillenmekte. Süper kahramanlar, sevidiği bir oyuncak veya çizgi film karakteri, sevdiği meslek, sevdiği hayvan gibi başlıca tema fikirlerini örnek olarak gösterebiliriz.

Erkek çocuğunuz için bir doğum günü organize etmeyi düşünüyorsanız ve halen konseptiniz hakkında bir karar vermediyseniz burayı tıklayarak popüler erkek doğum günü konseptlerimize göz atabilir ve dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Konseptinizi seçtikten sonra tek yapmanız gereken tamamı kullanıma hazır parti süslerinden ihtiyacınız olanları sepetinize atmak ve bir sonraki aşamada gerekli bilgileri bize iletmek. Geriye size sadece doğum gününüzün keyfini misafirlerinizle birlikte çıkartmak kalıyor.


Kız çocuklar için doğum günü konseptleri

1 yaş kız çocuk doğum günü süslerinden genç kız doğum günü konseptlerine kadar her yaşa uygun kişiye özel parti süslerini bu sayfamızdaki temaları inceleyerek bulabilirsiniz.
Aileler özellikle 1 yaş kız çocuk doğum günlerine oldukça özen göstermekte ve tüm hazırlıkları en ince ayrıntısına kadar düşünmekteler. Tabiki bizler de prenseslerimiz için en şık, en dolu, en göz alıcı temaları tasarladık. 1 yaş kız bebek doğum günü temaları henüz prenseslerin anlamayacağından dolayı daha çok ebeveynlerin zevkleri ve istekleri doğrultusunda dizayn edilmekte. 2 yaş kız doğum günü konseptleri ve daha yukarı yaşlar için planlanan doğum günü partileri ise genelde çocuğun ilgisine göre şekillenmekte. prensesler, balerin, sevidiği bir oyuncak veya çizgi film karakteri, sevdiği meslek, sevdiği hayvan gibi başlıca tema fikirlerini örnek olarak gösterebiliriz.


Siz de kız çocuğunuz için bir doğum günü planlıyor ve halen bir konseptte karar kılamadıysanız, buraya tıklayarak en popüler kız çocuk doğum günü temalarımızı inceleyebilirsiniz. Binlerce kişiye özel hazırlanabilen ürün ve onlarca konsept doğum günü parti temaları partiavm de sizleri bekliyor.


Popüler doğum günü konseptleri hangileridir?


Erkek çocuklara özel parti temalarımızda en çok tercih edilen ve günümüzde popülerliğini sürekli koruyan macera dolu pijamaskeliler doğum günü süsleri, safari doğum günü, uzay parti teması gibi konseptlerin yanında sevimli karakterler penguen, ayıcık, atlı karınca, orman hayvanları woodland gibi onlarca doğum günü konseptlerini de bulabilir, dilediğiniz gibi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan erkek doğum günü konseptlerimizde mümkün olabilecek tüm değişiklikleri sipariş verirken belirterek yaptırtabilirsiniz.


Kız çocuklara özel parti süslemelerimizde ise pamuk prenses doğum günü, kırmızı başlıklı kız parti süsleri, unicorn doğum günü süslemeleri, flamingo doğum günü parti süsleri, masha, karaca, penguen gibi sevimli karakterlerin yanı sıra şık tasarımlarıyla beğeni kazanan kelebekli doğum günü, balerin parti süsleri ve çeşitli çiçek desenli doğum günü konseptlerini de bulabilir, dilediğiniz gibi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan doğum günü konseptlerimizde mümkün olabilecek tüm değişiklikleri sipariş verirken belirterek yaptırtabilirsiniz.

 

Popüler doğum günü balon süslemelerinde ucuz fiyat ve bol çeşit


Her kutlamanın olmazsa olmazı balon süslerinde son dönemlerin popüler ürünleri; zincir balon setleridir. Bununla birliklte temanız ile uyumlu folyo balonlar ve yaşa uyumlu rakam balonlardan da tercih ederek farklı bir balon süsleme gerçekleştirip partinizin havasını değiştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan balonlar 1. kalite olup piyasada bulunan en uygun fiyatlı ve en kaliteli balonlardır. Türkiye de başka hiçbir mağazada bulamayacağınız balon süsleme konseptlerini, setlerini ve modelleri partiavm.com dan kampanyalı özel fiyatlar, kredi kartı ile taksit seçenekleri, hızlı gönderi ve uygun kargo ücretleri ile sizleri bekliyor.


Partiavm çocuk kostümleri ile partinin gözdesi olun!


Erkek çocuk doğum günü partileriniz, fotoğraf çekimleriniz ve okul müsamereleriniz için erkek çocuk kostümleri sayfamıza göz atın. Kız çocuklar için ise kız çocuk kostümleri sayfamız sizi bekliyor. Tüm kostümlerimiz kendi atölyemizde dikilmekte olup, sadece partiavm ve anlaşmalı satış kanallarından satılmaktadır.


Doğum günü kumaş masa örtüsü çeşitleri ve tütü masa etekleri ile masanızı konseptinize uygyun giydirin.


Konseptinizle uyumlu onlarca renk seçeneği ve uygun fiyatlarla el işçiliği ile hazırlanan renkli kumaş masa örtüleri ve tütü masa giydirmeleri partiavm farkı ile burada. Partiavm den satın aldığınız masa örtülerini defalarca yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz. Masa tütü eteklerimiz ise kendi atölyemizde dikilmektedir ve kaliteli tülden imal edilmektedir.


Ödeme Seçenekleri

Sitemizde yer alan tüm ürünleri kredi kartınızla Peşin veya Taksitli ve Banka Havale EFT yöntemi ile güvenle satın alabilirsiniz.


 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Happy Cookie Day, SAMM
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim