Selfi Yarışma SSS

Soru: Bu ayki yarışmaya birden fazla selfie ile katılabilirmiyim?

Cevap: Her ay sadece bir selfie ile katılabilirsiniz.


Soru: Katıldığım selfie hangi kategoride yarışacak? Kim belirliyor?

Cevap: Yarışmamıza katılan selfieleri partiavm.com jürisi değerlendiriyor ve her selfieyi ilgili gördükleri kategoriye atıyor.


Soru: Gönderdiğim selfie nasıl olmalı?

Cevap: Çok bozuk veya karanlık çıkan, katılımcıların yüzlerinin belli olmadığı veya hiçbir kategoriye uygun çekilmemiş selfieler oylamaya giremiyor. Bununla ilgili daha geniş bilgiyi Kurallar ve Katılım Şartları başlığında okuyabilirsiniz.


Soru: Arkadaşlarım benim için oy kullanıyorlar ama oyları geçerli olmuyor! Bunun sebebi nedir?

Cevap: Oylamada haksız rekabet olmaması için bir dizi önlem alınmıştır. Oy kullanan arkadaşınız muhtemelen kurallardan birine uymamıştır.Her bilgisayarda sadece 1 kere oylama yapılabilir, geçersiz mail adresli veya telefonlu rastgele yazılmış bilgilerle üye olup oy kullananları oyları belirli aralıklarla yapılan kontrollerde silinir, aynı ismin farklı şekillerde üye olarak oy kullanması gibi sebeplerden biri olabilir.


Soru: Kazanırsam ödülümü nasıl alacağım?

Cevap: Her ay sonunda partiavm.com kazanan üyeleri iletişim bilgilerinde kayıtlı numaradan arayarak bilgilendirmektedir.


Soru: Katıldığım Selfie daha çok oy alabilsin diye sosyal medya hesabımda arkadaşlarımdan oy istesem bir sakıncası var mı?

Cevap: Hayır. Her selfienin altında paylaşabilmeniz için sosyal medya tuşları vardır. Paylaşmak istediğiniz selfienin altındaki ilgili tuşa basarak destek isteyebilirsiniz.


Soru: Katılmak için sizden alışveriş yapmış olmam gerekiyormu? veya alışveriş yapmış olmam bir artı kazandıracakmı?

Cevap: Hayır. Alışveriş yapmış olmanızın veya yapmamış olmanızın hiç bir etkisi yoktur.


Soru: Sormak istediğim sorunun cevabı burada yok!

Cevap: Daha detaylı bilgi için Kurallar ve Katılım Şartları başlığını tıklayabilirsiniz. Aradığınız bilgi orada da yok ise bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com a hoşgeldiniz. Çok uzun bir geçmişe sahip doğum günü kutlama partileri günümüzde teknolojinin ve yeni trendlerin de eklenmesiyle artık çok daha eğlenceli ve masalsı bir şekle büründü. İleride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz.

Partiavm.com bebek ve çocuklara özel doğum günü, babyshower, diş buğdayı, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve yetişkinler için nişan, kına gibi diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 5000 in üzerinde ürününün tamamı partiavm.com bünyesinde el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Trend renkler ve temalarla tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.

Kız çocuklarımız için Unicorn dan LOL Bebek doğum günü süslerine, çeşit çeşit vintage temalardan prenses temalarına, Erkek çocuklarımız içinse kovboydan prense, safariden dinazorlara, çiftlikten uzay temasına kadar onlarca alternatif özel tasarım sizleri bekliyor.

Doğum günlerinizde sevdiklerinize o günün hatırası özel tasarımlı magnetlerimizi hediye edebilir, masanızı yine özel tasarımlı dev afişlerimiz ve dekor panolarımızla süsleyebilirsiniz. Yine kutlamalarınızla aynı konseptte kullanabileceğiniz unicorn elbiseden kırmızı başlıklı kız kostümüne, elsa dan pamuk prenses kostümüne kadar bir çok kız bebek ve çocuk kostümü ve kovboy kostümünden prens kostümüne kadar bir çok erkek bebek ve çocuk kostümlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm kostümlerimiz partiavm atölyelerinde en kaliteli kumaşlarla özenle dikilmekte ve sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine partiavm.com atölyelerinde tasarlanıp üretilmektedir. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim