SAMM 8 Kişilik Pepee Parti Seti
SAMM 8 Kişilik Pepee Parti Seti
88,80 TL
KDV
DAHIL
8,40 TL
X 12 taksit
SAMM Pepee Bayrak Afiş
SAMM Pepee Bayrak Afiş
17,40 TL
KDV
DAHIL
1,62 TL
X 12 taksit
SAMM Pepee Kağıt Peçete 33x33 cm 20li
SAMM Pepee Kağıt Peçete 33x33 cm 20li
14,88 TL
KDV
DAHIL
1,34 TL
X 12 taksit
SAMM Pepee Karton Tabak 23 cm 8li
SAMM Pepee Karton Tabak 23 cm 8li
14,88 TL
KDV
DAHIL
1,34 TL
X 12 taksit
SAMM Pepee Lisanslı Cupcake Standı
SAMM Pepee Lisanslı Cupcake Standı
22,68 TL
KDV
DAHIL
2,10 TL
X 12 taksit
SAMM Pepee Plastik Bardak 200cc 8li
SAMM Pepee Plastik Bardak 200cc 8li
11,88 TL
KDV
DAHIL
1,05 TL
X 12 taksit
Size, konseptinizi tamamlayabileceğiniz bir kaç harika önerimiz var!

Hazır Balon Setleri

Kemer Zincir Balon Setleri

Mavi Parti Süsleri

Sarı Parti Süsleri

Dekor Ürünleri

Sunum Standları

Rakamlı Folyo Balonlar

Asma Süsler

Harf Folyo Balonlar

Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com a hoşgeldiniz. Çok uzun bir geçmişe sahip doğum günü kutlama partileri günümüzde teknolojinin ve yeni trendlerin de eklenmesiyle artık çok daha eğlenceli ve masalsı bir şekle büründü. İleride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz.

Partiavm.com bebek ve çocuklara özel doğum günü, babyshower, diş buğdayı, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve yetişkinler için nişan, kına gibi diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 5000 in üzerinde ürününün tamamı partiavm.com bünyesinde el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Trend renkler ve temalarla tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.

Kız çocuklarımız için Unicorn dan LOL Bebek doğum günü süslerine, çeşit çeşit vintage temalardan prenses temalarına, Erkek çocuklarımız içinse kovboydan prense, safariden dinazorlara, çiftlikten uzay temasına kadar onlarca alternatif özel tasarım sizleri bekliyor.

Doğum günlerinizde sevdiklerinize o günün hatırası özel tasarımlı magnetlerimizi hediye edebilir, masanızı yine özel tasarımlı dev afişlerimiz ve dekor panolarımızla süsleyebilirsiniz. Yine kutlamalarınızla aynı konseptte kullanabileceğiniz unicorn elbiseden kırmızı başlıklı kız kostümüne, elsa dan pamuk prenses kostümüne kadar bir çok kız bebek ve çocuk kostümü ve kovboy kostümünden prens kostümüne kadar bir çok erkek bebek ve çocuk kostümlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm kostümlerimiz partiavm atölyelerinde en kaliteli kumaşlarla özenle dikilmekte ve sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine partiavm.com atölyelerinde tasarlanıp üretilmektedir. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim