BFCAKS03 Aylık İsimli Fotoğraf Zemin Dekoru 100x120 cm Vinil
Ürün Kodu :
BFCAKS03
KDV Dahil
100,00 TL
Tüm Kredi Kartlarına
9,54 TL X 12 Taksitle
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar

Ürün Vinil Brandaya Baskılıdır. Fotoğrafta görünen aksesuarlar ürüne dahil değildir. 

Rulo halinde gönderilir. Yere sererek rahatlıkla kullanabilirsiniz.


KULLANIM ŞEKLİ: Vinil afiş yere serilerek bebebeğinizi ayrılan boş alana yerleştirin. Hangi ay gotoğrafını çekecekseniz o ayın üzerine bebeğinize ait bir eşyayı koyarak çekildiği ayı belirtebilirsiniz. Vinil afiş özel mat dokusu sayesinde fotoğraflarınızda parlama yapmaz ve daha güzel bir görüntü sağlar. 


Çekimden sonra rulo halinde saklamanız koşulu ile tüm yıl boyunca aynı afişi her ay fotoğraf çekimlerinizde kullanabilirsiniz. Baskıda herhangi bir solma veya renk kaybı olmaz.


Bebeğinize kalıcı ve yaratıcı hatıra fotoğrafları çekebilmeniz için dizayn edilen bebek fotoğraf çekim aksesuarları partiavm.com farkı ile... 

 

                                                 

Teslim Süresi:

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz anda sıraya alınır ve yapımına başlanır. SİPARİŞ NOTU ekranında özel bir teslim tarihi belirtmiş iseniz, belirttiğiniz tarihte veya daha öncesinde adresinizde olacak şekilde sıraya alınırsınız. Siparişinizin tahmini teslim tarihini ASİSTAN bölümümüzden ilgili siparişinizi tıklayarak görebilir veya takip edebilirsiniz. Ürünü kullanacağınız tarihi siparişiniz sırasında SİPARİŞ NOTU BÖLÜMÜNE belirtmeyi unutmayınız.


İade ve Değişim:

Size özel hazırlanan ürünlerde tekrar satışı mümkün olmadığından değişim hakkı yoktur. 

   

 

     

Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com doğum günü, babyshower, diş buğdayı, nişan, kına, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 4000 in üzerinde ürünün %90 ı partiavm.com ve birlikte çalıştığı alanlarında Türkiye’nin en iyileri tedarikçiler tarafından size özel el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Bu yılın en favori renkleri ve temaları ile tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.
Alışverişin keyfini doyasıya ve güvenle yaşayacağınız partiavm.com da Türkiye’nin en kaliteli ve işçilikli özel gün butik kostümleri ve kıyafetleri Açelya Gültekin Tasarım Atölyesi tarafından TwinkleThings Boutique markası adı altında sadece partiavm.com müşterileri için tasarlanmaktadır. Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine sadece partiavm.com için SweetSoap tarafından tasarlanmaktadır. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Twinkle Thinks Boutique, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim