Cupcake & Pasta Standı Beyaz Metal 25 cm 11363 Satın Al

Pasta, Cupcake ve Kek Standları ile Harika Sunumlar

 

Partiavm sizler için doğum günü, bebek kutlaması, nişan gibi organizasyonlarınızda veya evinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık ferforje, cam, ahşap ve karton pasta ve cupcake stanlarını bir araya getiriyor.

 

Pasta Stand Modelleri ve Ürün Çeşitleri

 

Pasta Stanları metal, ağaç ve karton modellerle satışa sunulmuştur. Ayaklı pasta standları, 2 katlı pasta stanları, 3 katlı pasta standları ve tek katlı ağaç pasta standları en popüler stanlardır. Beyaz ferforje pasta standları doğum günü gibi kutlamalar dışında ev davetlerinde de şık görünümleri ile oldukça çok tercih edilmektedir. Siz de doğum günü konseptinize en uygun pasta sunum standını seçerek harika bir sunum masası oluşturabilirsiniz.

 

Ayaklı Pasta Standları

Kullanımı kolay ve şık görünümü ile pasta sunumlarında en çok tercih edilen modeller arasında olan ayaklı pasta standları gold, gümüş, beyaz, pembe ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Metal ferferforje yapılarından dolayı oldukça sağlan ve uzun ömürlüdür.

 

Ahşap ( Ağaç ) Pasta Standları

Kullanımı ve temizliği kolay, doğal ve şık görünümleri ile de son dönemde hem evler hem de restaurant gibi işletmelerde oldukça çok tercih edilen pasta sunum ürünlerindendir.

 

Cupcake ve Kurabiye Sunum Standı Çeşitleri

 

Doğum günü gibi kutlamalarda oldukça sık kullanılan cupcake standları metal ve karton çeşitleri ile satışa sunulmuştur. 2 katlı ve 3 katlı cupcake ve kurabiye standları hem görünümleri hem de istenilen adette ürün yerleştirebilme olanakları yüzünden en çok tercih edilen modellerdir.

 

Ferforje Cupcake Standı Çeşitleri

Kullanımı kolay, dayanıklı ve şık görünümlü ferforje cupcake standları en çok tercih edilen pasta ve kek sunum ürünleridir. Renklerde ise her konsepte uyum sağladığı için Beyaz ferforje metal cupcake standları çokça tercih edilir.

 

Karton Cupcake Standları

Uygun fiyatları ve konseptlerle uyumlu desenli baskıları ile doğum günlerinde oldukça çok tercih edilir. Dikkatli kullanılmadığı sürece çokl uzun ömürlü değillerdir. Yıkanmaz ve ıslak malzeme ile silinmezler. Genelde tek kullanımlık ürünlerdir.

 

 

 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim