ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm 6575 Satın Al

VPPN14 ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm
ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm
ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm
ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm
ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm
ChalkBord 08 Erkek Bebek Pano 50x70 cm

Satıcı:Partiavm
Ürün Kodu :
VPPN14
KDV Dahil
825,00 TL
Adet
Ortalama
Kargoya Veriliş Süresi
Belirttiğiniz Teslim Süresine Göre Siparişiniz Sıraya Alınır
Daha acil teslimatlar için sipariş vermeden önce lütfen bizi arayarak bilgi alınız
Ürün Hakkında Açıklamalar

1 Yaş Özel Tasarım Panolarımız çocuğunuza özel bilgi ve fotoğraflarla özenle hazırlanır. Doğumundan 1 yaşına kadar ( örnek fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi ) sizin belirlediğiniz özellikleri ve bilgilerle süslenir. En sevdiği yemek, en sevdiği oyuncağı, kilosu, boyu, takma adı vs. gibi bilgilerin yanı sıra panonuzun daha şık, sevimli   ve estetik görünmesi için esprili cümleler, çizimler ve işaretler de kullanılır.

   

Özel 1 Yaş Panolarımızı doğum günlerinizi daha şık hale getirmek için kullanabileceğiniz gibi, salonunuzda veya çocuk odanızda da dekor veya hatıra amaçlı kullanabilir, sevdiklerinize çok özel bir sürpriz de yapabilirsiniz. 

       

Tasarım Aşaması ve Fotoğraf Gönderme:

Siparişinizin peşinden tasarıma başlanmadan önce siparişinizle ilgilenecek olan tasarımcımız sizi arayarak ürününüzün nasıl olacağı, hangi yazıların yer alacağı gibi bilgileri isteyecek, tasarım örneği hazırlayıp onayınıza sunacak ve siparişinizin kargoya teslimine kadar sizinle irtibat halince olacaktır. Onaylamadığınız veya tam istediğiniz gibi olmayan tasarım sizin isteğinize ve tasarım temsilcinizin tavsiyeleri doğrultusunda son halini alana kadar baskı aşamasına geçilmez. Böylece ürününüz size ulaştığında hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, pano afişlere özel hazırlatılan kolisinde gönderilir.  

 

Satın almayı düşündüğünüz ürün fotoğraflı ise siparişinizi tamamladıktan sonra üründe kullanılacak fotoğrafı, sitemizin  ASİSTAN  bölümünden ilgili siparişinize tıklayarak  FOTOĞRAF GÖNDERME  ekranından rahatlıkla gönderebilir veya  foto@partiavm.com  a mail atabilirsiniz.

           

Gönderilecek Fotoğraf Nasıl Olmalı?

Ürününüzün daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğraf veya fotoğraflar net ve yüksek çözünürlükte olmalı. Kırpılmış, rengi ile oynanmış, küçültülmüş veya bulanık, karanlıkta çekilmiş fotoğraflar göndermemeye özen göstermelisiniz.  Ev gibi kapalı mekanlarda çekilen fotoğraflardan ziyade,profesyonel fotoğraf stüdyolarında veya gündüz vakti ( hava kararana kadar ) dış mekanlarda ( sokak, balkon, bahçe ) gibi alanlarda çekilen fotoğraflar daha net ve canlı çıkmakta, bu da ürününüzün daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Bir diğer önemli husus da fotoğrafı kullanılacak kişi veya çocuğun fotoğrafta belden yukarı vücut ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın çok uzaktan çekilmemiş olmasıdır.

Gönderdiğiniz fotoğraf ürün için uygun değil ise tasarım ekibimizden siparişinizle ilgilenen temsilciniz sizinle iletişime geçerek sizden başka bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir.

   

Teslim Süresi:

BU ÜRÜN ÖZEL BİR ÇALIŞMA OLDUĞUNDAN TASARIMI, ONAY SÜRECİ VE YAPIMI BİRAZ ZAMAN ALMAKTADIR. BU NEDENLE ÜRÜNÜ BELİRLİ BİR GÜN İÇİN SATIN ALMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ LÜTFEN EN AZ 3-4 GÜN ÖNCESİNDEN SİPARİŞ VERİNİZ.

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz anda sıraya alınır ve yapımına başlanır. SİPARİŞ NOTU ekranında özel bir teslim tarihi belirmiş iseniz, belirttiğiniz tarihte veya daha öncesinde adresinizde olacak şekilde sıraya alınırsınız. Siparişinizin tahmini teslim tarihini ASİSTAN bölümümüzden ilgili siparişinizi tıklayarak görebilir veya takip edebilirsiniz. Ürünü kullanacağınız tarihi siparişiniz sırasında SİPARİŞ NOTU BÖLÜMÜNE belirtmeyi unutmayınız.

   

İADE ŞARTLARI:

İncelediğiniz ürün tamamen kişiye özel hazırlandığından ve tasarım onayınız alınmadan baskıya geçilmediğinden dolayı ücret iadesi kesinlikle yoktur. 

Partiavm

Sıklıkla Beraber Alınan Ürünler

Partiavm

Bu Kategorideki Popüler Ürünler

 

Partiavm özel tasarım 1 yaş gelişim panoları çeşitleri ve fiyatları

Kaliteli malzeme ve yüksek çözünürlükle basılan, kişiye özel tasarımları ile beğeni kazanan partiavm 1 yaş anı panolarını bu sayfadan satın alabilirsiniz.

 

1 yaş gelişim panosu nedir?

Bebek anı panoları bebeğinizin doğumundan 1 yaşına kadar geçirdiği evreleri, akılda kalması istenilen özelliklerini veya sevdiği şeyleri tasarımsal olarak bir araya getiren ve hatıra amaçlı veya doğum günlerinde dekor amaçlı olarak kullanılabilen baskılı panolardır.

Türkiye de 1 yaş gelişim panolarının online satışını gerçekleştiren ilk site partiavm.com dur. Halen tasarımları ve kalitesi ile sıkça tercih edilmekte ve beğeni kazanmaktadır.

 

 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim