Partinizi renklendiren ucuz doğum günü süslemeleri ve fiyatları partiavm de

Doğum günleri ve diğer özel günlerinizde kullanabileceğiniz, partinizin konseptini tamamlayan süsleme ve malzemelere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Ucuz fiyat, hızlı teslimat ve güvenilir alışveriş için partavm yi tercih edin.

Doğum günü süs çeşitleri nelerdir?

Doğum gününüz için konseptinizi belirlediniz ve satın aldınız. Şimdi sırada konseptinizi daha zengin gösterecek ve tamamlayacak süslemelere geldi. Doğum günü süsleri sunum masanızı ve parti mekanınızı konseptinizi daha bütünsel görünmesini sağlayan başlıca malzemelerdir. Doğum günü süsleme malzemeleri çeşitlerini genel olarak şu şekilde listeleyebiliriz.

 

Kumaş masa örtüsü çeşitleri ve fiyatları

Masa giydirme çeşitlerini sitemizin bu bölümünde bulabilir ve kullanıma hazır şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kırmızı, pembe mavi, yeşil, kahve rengi, lila gibi bol renk seçenekli akfil pamuklu kumaş masa örtülerinden gold payet masa örtülerine, jüt kumaş ( çuval kumaş ) masa örtülerinden kullan at masa örtülerine kadar tüm çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile partiavm.com dan satın alabilirsiniz.
 

Tütü masa etekleri ve tül masa giydirmesi çeşitleri ve fiyatları

Partiavm.com dan satın aldığınız tül masa etkelerini hiç bir malzemeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla doğum günü masanıza giydirebilirsiniz. Tül masa giydirmelerinin başında ve sonunda bağlama lastikleri bulunmaktadır. Masa tülünüzü masanızın etrafına dolandırdıktan sonra bağlama lastikleri ile gererek masanıza sabitleyebilirsiniz.

Katlı ve yoğun masa tütü etekleri bazen ağırlıklarından dolayı masanızdan aşağı doğru sarkma yapabilir. Bu durumda da masa tül eteğinizin bir kaç yerinden masa örtünüze kancalı iğne ile sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Partiavm de satışa sunulan masa örtüleri ve masa tütü etekleri %100 yerli üretim olup partiavm atölyesinde dikilmektedir. İthal kullan at ve kalitesiz ürünlerle karşılaştırmayınız.
 

Doğum günü dekoratif ürün çeşitleri ve fiyatları

Dekoratif doğum günü süslemelerinde sıkça kullanılan ve popüler olan Led aydınlatmalar doğum gününüzde özellikle sitemizde satılan konsept balon setleri ve zincir balon setleri ile kullanıldığında harika görüntüler elde edebilirsiniz. Yine çok tercih edilen yıldız ve ay gece lambalarımızı uzay temalı doğum günü masanızda, little prince doğum günü sunum masanızda veya küçük yıldız doğum günü masanızda kullanabilirsiniz. Kar spreyi ve dekoratif yapay kar ürünlerimizi de kış aylarının popüler doğum günleri elsa, kış diyarı ve sevimli kardan adam doğum günü gibi temalarımızda dekor amaçlı kullanabilir, temanız ile uyumlu güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Işıklı led panolarımızı ise tüm doğum günü konsept masalarınızda uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.
 

Kağıt asma süs çeşitleri ve fiyatları

Kağıt ve karton asma süsleri erkek çocuk doğum günü ve kız çcouk doğum günlerinizde, eğlenceli yetişkin doğum günü partilerinizde dekor olarak kullanabilirsiniz. Asma süsler genel olarak yelpaze süsler, kağıt fenerler, petek süsler, japon fenerleri, ponpon süsler olarak guruplandırılmaktadır.

Renkli japon fenerleri, yelpaze asma süsler ve patek asma süsleri kutlama mekanınızda tavana, avizeye, ağaçlara ve pencere kenarlarına asarak kullanabilirsiniz. Sadece kutlamalarda değil, özellikle bahçelerde ağaç süslemesi olarak kullanılan kağıt japon fenerleri oldukça şık ve sevimli görünmektedir.
 

Parllak Püskül Fon Perdesi çeşitleri ve fiyatları

Genellikle arka fon olarak kullanılan püskül fon perdeleri ile doğum gününüzde çok faklı ve dikkat çekici görüntüler oluşturabilirsiniz. Püskül kapı perdesi olarak da adlandırılan püskül fon perdeleri parlak folyodan üretilmiştir. Boyları genelde 200 cm dir. Uyumlu renklerde 2 adet satın alarak parti afişinizin sağına ve soluna asarak kullanabilir veya sunum masanızın önüne takarak masa eteği görünümü elde edebilirsiniz. Parlak görüntüsü ile dikkat çeken folyo püskül kapı perdeleri son dönemlerde doğum günü partilerinde sıkça kulanılmaktadır.
 

 

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim