Doğum günü ve çocuk odaları için dekoratif ürünler Partiavm de

İster kız çocuk doğum günü sunum masanızda, ister erkek çocuk doğum günü masanızda, isterseniz de çocuk ve bebek odanızda dekor olarak kullanabileceğiniz yüzlerce ürünü partiavm.com da sizler için bir araya getirdik.

Popüler Dekoratif Ürünler

Çocuk odalarında ve doğum günü partilerinde en çok tercih edilen dekor ürünlerinde ilk sırayı Işıklı Mesaj Panoları alıyor. Kar küreleri, yıldız ve ay dede gece lambaları ve tel led aydınlatma ışıkları da popüler ürünler arasında yer alıyor.

 

Dekoratif ürünlerin doğum günlerinde kullanım şekli

Led aydınlatmalar doğum gününüzde özellikle sitemizde satılan konsept balon setleri ve zincir balon setleri ile kullanıldığında harika görüntüler elde edebilirsiniz. Yine çok tercih edilen yıldız ve ay gece lambalarımızı uzay temalı doğum günü masanızda, little prince doğum günü sunum masanızda veya küçük yıldız doğum günü masanızda kullanabilirsiniz. Kar spreyi ve dekoratif yapay kar ürünlerimizi de kış aylarının popüler doğum günleri elsa, kış diyarı ve sevimli kardan adam doğum günü gibi temalarımızda dekor amaçlı kullanabilir, temanız ile uyumlu güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Işıklı led panolarımızı ise tüm doğum günü konsept masalarınızda uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Ödeme Seçenekleri
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim