Arızalı Yeni Ürün

Ürün size kargo ile ulaştığında kargo paketini kurye nezaretinde açınız Üründe kırılma, ambalajda hasar gördüğünüzde tutanak tutarak ürünü kesinlikle teslim almayınız. Bu kargo firmasından kaynaklanan bir sorun olabilir.

 
Ürün size ulaştığında bozuk olan ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer. 

Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında, "aldığınız gibi olmak kaydı" ile faturası ile birlikte doğrudan firmamıza göndermeniz gerekir.  Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!). 
Size ulaşan yeni ürün garanti bandı ilk açıldığı anda bozulmuş ise ürünü  anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile  geri iade etmelisiniz. Ürün elimize ulaştıktan sonra 

●Ürün bozuk ve kullanıcı hatası yok ise arızalı üründen firmamız stoklarında mevcut ise birebir değiştirilip müşteriye gönderilir.
●Ürün firmamız stoklarında yok ise ücret iadesi yada ürünün geliş tarihinin müşteriye bildirilerek kabul edilmesi durumunda verilen tarihte yollanılır.

 

Dikkat:  Tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılması gerekir.

Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com a hoşgeldiniz. Çok uzun bir geçmişe sahip doğum günü kutlama partileri günümüzde teknolojinin ve yeni trendlerin de eklenmesiyle artık çok daha eğlenceli ve masalsı bir şekle büründü. İleride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz.

Partiavm.com bebek ve çocuklara özel doğum günü, babyshower, diş buğdayı, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve yetişkinler için nişan, kına gibi diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 5000 in üzerinde ürününün tamamı partiavm.com bünyesinde el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Trend renkler ve temalarla tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.

Kız çocuklarımız için Unicorn dan LOL Bebek doğum günü süslerine, çeşit çeşit vintage temalardan prenses temalarına, Erkek çocuklarımız içinse kovboydan prense, safariden dinazorlara, çiftlikten uzay temasına kadar onlarca alternatif özel tasarım sizleri bekliyor.

Doğum günlerinizde sevdiklerinize o günün hatırası özel tasarımlı magnetlerimizi hediye edebilir, masanızı yine özel tasarımlı dev afişlerimiz ve dekor panolarımızla süsleyebilirsiniz. Yine kutlamalarınızla aynı konseptte kullanabileceğiniz unicorn elbiseden kırmızı başlıklı kız kostümüne, elsa dan pamuk prenses kostümüne kadar bir çok kız bebek ve çocuk kostümü ve kovboy kostümünden prens kostümüne kadar bir çok erkek bebek ve çocuk kostümlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm kostümlerimiz partiavm atölyelerinde en kaliteli kumaşlarla özenle dikilmekte ve sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine partiavm.com atölyelerinde tasarlanıp üretilmektedir. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim