Selfie Yarışması Kuralları
KATEGORİLER: EN KOMİK SELFIE   - EN FOTOJENİK SELFIE - JÜRİ TESELLİ ÖDÜLÜ


Kampanya Katılım Şartları:
- Yarışma Başlama Tarihi: Her Ayın 1. Günü
- Yarışma Bitiş Tarihi:   Her Ayın 29. Günü
- Fotoğraf Gönderme Süresi: Her Ayın 1 ile 15. Günü Arası
- Oylama Süresi: Her Ayın 16 ile 29. Günü Arası
- Fotoğraf göndermek veya oy kullanabilmek için partiavm.com üyesi olunmalıdır. Üye olmak için üyelik formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmak yeterlidir.
- Yanlış bilgilerle olunan üyeliklerde yarışma kazanılsa bile kazanılan ödül hakkı kaybedilebilir.
- Kazanılan ödül bir başkasına satılamaz veya devredilemez.
- Her ay gönderilen fotoğraflar partiavm.com jürisi tarafından değerlendirilerek her kategori için belirli kriterlere göre oylamaya sunulacak dilediği adette fotoğrafı seçer. Değerlendirme kriterleri ayrıca belirtilmiştir.
- Üyelerimiz oylamaya katılacak fotoğrafların seçimi konusunda partiavm.com jürisine itiraz edemez ve hak talep edemez. Jüriler ayrıca belirtilmiştir.
- Oylamaya seçilen fotoğraflar belirlenen tarihler aralığında 3 kategoride üye oylamasına sunulur. Kategoriler: En Eğlenceli Selfie, En Fotojenik Selfie, En Manzaralı Selfie
- Her selfie sadece 1 kategoride yar alabilir ve hangi kategoride yarışacağını partiavm.com jürisi belirler.
- Gönderilen fotoğraflar sitemizin oylama bölümünde yayınlanarak üyelerimizin oylamasına sunulur.
- Üyelerimiz her yarışmaya sadece 1 ( Bir ) selfie ile katılabilirler.
- Üyelerimiz, her ay ki yarışmada her kategori için sadece 1 er kere oy kullanabilirler. 
- Selfielerin oylanabilmesi için üye olmak gerekmektedir.
- Her ayın kategori birincileri Eski Kazananlar bölümünde yayınlanmaya devam eder.
- Oylamaya sunulan ve yayınlanan her selfienin altında anne ve çocuk veya çocuklarının isimleri ve katıldığı şehir de yayınlanır.
- Partiavm.com yarışma için gönderilen veya yayınlanan hiçbir fotoğrafı sahibinden izinsiz yarışma bölümü dışında yayınlamaz, satamaz veya yarışma haricinde herhangi bir sebepten ötürü kullanamaz.
- Yayınlanacak fotoğrafların herhangi bir sebepten kopyalayarak kullanması kesinlikle yasaktır. Kullanılması durumunda partiavm.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.
- Yarışmaya partiavm.com çalışanları, bayileri ve 1.derece yakınları katılamaz.
- Hediye çeklerimizden daha çok üyemizin yararlanabilmesi amacı ile Herhangi bir ayda yarışmayı kazanan üye 1 yıl boyunca aynı yarışmaya tekrar katılamaz, ancak oy kullanabilir. Yani her üye 1 yıl boyunca sadece 1 kere yarışma kazanabilir. Her yarışmada oy kullanabilir.
- Partiavm.com hileli oy kullanımı gibi herhangi bir durumdan şüphelenmesi veya tespit etmesi halinde oylamadaki ilgili fotoğrafı yarışmadan eleme, hileli oyları silme veya uyarıda bulunma hakkını saklı tutar.
- Bu yarışmadan hediye kazanan üyelerimiz, hediyelerini kazandıkları tarihten itibaren 2 ay içerisinde herhangi bir zamanda teslim almalıdır. Partiavm.com teslim alma süresi geçen hediyeleri iptal etme hakkını saklı tutar.
- Partiavm.com yarışma kurallarında ve hediyelerde değişiklik yapma veya yarışmayı yayındaki yarışma bittikten sonra sonlandırma hakkını saklı tutar.
- Yarışmaya katılan üye burada belirtilen kuralları onaylamış ve kabul etmiş sayılır.
- Ödüller belirtilen nakit tutarı kadar sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulan MİSS markalı ürünlerde alışveriş imkanı sağlar. Kazanılan ödül nakit olarak talep edilemez.
- Yarışmacılarımıza sunulan hediyeler özel günlerini daha güzel kılma amacı ile verilmekte olup, kazanılan hediye çeki ticari amaçlı mal alımı için ( aynı üründen çok adetli alım gibi ) kullanılamaz. Böyle bir durumun anlaşılması halinde partiavm.com hediye çekini iptal etme hakkını saklı tutar.
- Bu yarışma kampanya olarak değerlendirilmektedir ve hediye talebi sırasındaki güncel başka bir kampanya ile birleştirilemez. ( indirim kampanyaları, hediyeli ürün kampanyaları gibi ). İndirimde olan ürünler normal satış fiyatı ile hesaplanarak hediye çeki tutarından düşürülür.


Oylamaya Seçilecek Selfieler İçin Değerlendirme Kriterleri
- Yarışmaya katılan selfieler sadece anne ve çocuk veya çocuklarını içermelidir. ( Aile, toplu selfie çekimleri gibi selfieler elenecektir. )
- Arka planda herhangi bir kişinin, markanın veya reklam içeriği taşıyabilecek bir ürünün net görüntüsü olmamalıdır.
- Fotoğraf netliği
- Kadraj
- Kompozisyon


Değerlendirme Jürisi:
Özlem Şener Mumcu ( Miss Tasarım Atölyesi Yönetim Kurulu Üyesi )
Murat Reis ( Miss Tasarım Atölyesi Müdür )
Oğuzhan Mumcu ( Grafiker, Fotoğrafçı )
Özge Malkoç ( partiavm.com Grafiker )
Funda Bayraktar ( partiavm.com İnsan Kaynakları )

Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com a hoşgeldiniz. Çok uzun bir geçmişe sahip doğum günü kutlama partileri günümüzde teknolojinin ve yeni trendlerin de eklenmesiyle artık çok daha eğlenceli ve masalsı bir şekle büründü. İleride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz.

Partiavm.com bebek ve çocuklara özel doğum günü, babyshower, diş buğdayı, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve yetişkinler için nişan, kına gibi diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 5000 in üzerinde ürününün tamamı partiavm.com bünyesinde el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Trend renkler ve temalarla tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.

Kız çocuklarımız için Unicorn dan LOL Bebek doğum günü süslerine, çeşit çeşit vintage temalardan prenses temalarına, Erkek çocuklarımız içinse kovboydan prense, safariden dinazorlara, çiftlikten uzay temasına kadar onlarca alternatif özel tasarım sizleri bekliyor.

Doğum günlerinizde sevdiklerinize o günün hatırası özel tasarımlı magnetlerimizi hediye edebilir, masanızı yine özel tasarımlı dev afişlerimiz ve dekor panolarımızla süsleyebilirsiniz. Yine kutlamalarınızla aynı konseptte kullanabileceğiniz unicorn elbiseden kırmızı başlıklı kız kostümüne, elsa dan pamuk prenses kostümüne kadar bir çok kız bebek ve çocuk kostümü ve kovboy kostümünden prens kostümüne kadar bir çok erkek bebek ve çocuk kostümlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm kostümlerimiz partiavm atölyelerinde en kaliteli kumaşlarla özenle dikilmekte ve sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine partiavm.com atölyelerinde tasarlanıp üretilmektedir. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim