Doğum Günü Temaları ve Malzemeleri
ERKEK ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ TEMALARI VE ÜRÜNLERİ

Erkek ve Kız çocuklar için Safari temalı doğum günü partimizde bizlere sevimli kahramanlarımız aslan, fil, zebra, maymun, kaplan, zürafa ve tropik kuşlar eşlik ediyor. Afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Erkek ve Kız çocuklar için Çiftlik temalı doğum günü partimizde bizlere sevimli kahramanlarımız at, inek, eşşek, kuzu, tavuk, civciv, ördek ve keçi eşlik ediyor. Traktör, yönlendirme panoları, pano ahır gibi dekor panoların yanı sıra afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Erkek ve Kız çocuklar için Plaj, yaz, deniz ve kumsal temalı doğum günü partimizde bizlere sevimli kahramanlarımız karpuz, limon, ananas, dondurma ve güneş eşlik ediyor. Plaj konseptinde tasarlanan eğlenceli temamızda konfetiden dekor panolara, hediyelik tasarım ürünlerden eğlenceli dekorlara, afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Erkek ve Kız çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan temalı doğum günü partimizde bizlere rengarenk dondurma ve yaz meyveleri eşlik ediyot... Dekor panoların yanı sıra afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Masal kahramanımız şimdi doğum günü partinizi süslüyor. Peter Rabbit doğum günü süslemeleri malzeme ve aksesuarları ile sizleri bekliyor.

Snoppy ve arkadaşları ile oluşturulan doğum günü temamızda siyah ve sarı renkler hakim.  Charlie Brown ve Snoppy dekor panoları, afişler, magnet, çubuk süsler, branda afişler, cupcake sargıları gibi onlarca üründe size eğlenceli, sevimli ve şık bir kutlamayı garanti ediyor.

Erkek çocuk doğum günleri için en sevilen temalarımızdan Lüks Prens Doğum Günü süslemeleri ve aksesuarları şık ve zarif bir doğum günü kutlaması düşünenler için ideal... Özellikle 1 yaş erkek çocuk doğum günleri için tercih edilen temamız kişiye özel tasarlanarak partiavm.com güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Temamızla uyumlu özel olarak tasarlanmış ve dikilmiş prens kostümünüzü yine partiavm.com dan temin edebilirsiniz.

Herkesin tanıdığı, çocuklar kadar büyüklerin de kahramanı Batman, Ironman, Örümcek Adam, Kaptan Amerika ve Hulk şimdi partiavm.com farkı ile doğum günlerinizi süslüyor. Özel kesim dekor panolar, çocuğunuzun fotoğrafı ile tasarlanan afişler, tabak bardaklar, peçeteler, çubuk süsler gibi onlarca  özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Birbirinden sevimli Dinozor karakterlerle hazırlanan temamız erkek çocuk doğum günlerinin en tercih edilen temalarından. Dinozorlar Doğum günü temamız sizleri ve misafirlerinizi eğlenceli bir tarih öncesi yolculuğa çıkartıyor. Başrol tabi ki doğum günü sahibi...

Sevimli hayvan karakterlerimiz doğum günü sahibi ile birlikte doğum gününü sıcak hava balonuyla gökyüzünde bulutların arasında geçiriyorlar. Sade ve şık görünümlü doğum günü temamızı yeni doğan hastane odası süslemeleri için de tercih eden misafirlerimiz oluyor.

Yine sade ve şık bir doğum günü teması partiavm.com ile sizlerle... Sevimli uykucu fil, tavşan ve küçük kuş karakterlerimiz masmavi bulutların üzerinde doğum günü sahibini ağırlıyorlar.  Doğum günü temamızı aynı zamanda yeni doğan hastane odası süslemeleri için de tercih eden misafirlerimiz oluyor.

Gecenin en güzel renkleri, ay ve yıldızlar eşliğinde doğum günü temamızda. Özellikle kış aylarında tercih edilen temamız 1 ve 2 yaş erkek çocuk doğum günü kutlamaları için iyi ve farklı bir alternatif.

Özellikle 1 yaş erkek çocuklar için tasarlanan Teddy Bear doğum günü temamız modası hiç geçmeyen temalarımızdan biri. Sevimli peluş ayıcık ve ahşap desenleri ile hazırlanan temamız yeni doğan hastane odası için de oldukça tercih edilen temalardan. Özel oyuncak ayı süslemeli hediyelikleri, dekor ürünleri, afiş ve şekerlemeleri gibi onlarca üründen ihtiyacınız olanları seçerek kendi özel partinizi oluşturabilirsiniz.

Gökyüzü ve uzaya meraklı erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan bu eğlenceli temamızda gezegenler, uzay mekikleri, yıldızlar, dünya, ay ve teleskop gibi birçok sevimli obje var. Afiş ve dekor panolarımızı bolca kullanarak misafirlerinize kutlamanızı uzayda yapıyor hissi uyandırabilirsiniz.  Eğlenceli dekorlara, afişten magnete, kitap ayracından çubuk süse kadar onlarca kişiye özel ürün kullanıma hazır şekilde sizlere partiavm.com güvencesi ile ulaşıyor.

Sevimli kahramanlar bugs bunny,  daffy duck, tazmanya canavarı,  tweety, road runner coyote, tom ve jerry doğum gününüzde sizlerle. 

Doksanların unutulmaz çizgi filmi taş devri şimdi partiavm.com farkı ile doğum gününüzü süslüyor. Fred Çakmaktaş, Barney, Bambam, Çakıl ve dino gibi sevilen kahramanların dekor panoları, afişler ve onlarca çeşit farklı süsleme ve dekorasyon ürünü ile kişiye özel tasarımlarla eğlenceli ve dolu dolu bir doğum günü... Aynı zamanda yine partiavm.com da çakıl ve bambam ın özel tasarım kostümlerini sitemizden temin ederek doğum gününüzü daha eğlenceli ve konsept bir hale getirebilirsiniz.

Mavi, beyaz ve kırmızı ağırlıkta hazırlanan küçük denizci doğum günü süslemeleri modası geçmeyen yaz konseptlerimizden. Tema ile bütünlük sağlayacak denizci erkek kostümümüz de yine partiavm.com ayrıcalığı ile erkek çocuk ve bebek kostümleri bölümümüzde sizi bekliyor.

Erkek ve kız çocuklar için tasarlanan arı doğum günü temamız sarı ve siyah ağırlıklı renklerden oluşuyor. Temamıza sevimli arı karakterimiz de eşlik ediyor. 

Küçük denizci temamızın güncellenmiş ve modernize edilmiş hali Sevimli Denizci doğum günü temamızda dekor panolar, afişler, kişiye özel süsleme ürünleri ve servis ürünleri deniz sever minikleri ve ailelerini bekliyor.  Tema ile bütünlük sağlayacak  denizci erkek kostümümüz de yine partiavm.com ayrıcalığı ile erkek çocuk ve bebek kostümleri bölümümüzde.

Ülkemizde küçük prens ismi ile bilinen  le petit prince masalı şimdi partiavm.com farkı ile doğum gününüzde sizlerle.    Özellikle 1 yaş erkek çocuk doğum günleri için tercih edilen temamız kişiye özel tasarlanarak partiavm.com güvencesi ile sizlere ulaşıyor. 

SEVİMLİ PENGUENLER DOĞUM GÜNÜ    KIZ ÇOCUK  ERKEK ÇOCUK
Birbirinden sevimli penguen karakterlerimiz doğum gününüze misafir oluyorlar. Erkek ve Kız çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan sevimli penguenler doğum günü süslemelerine kız çocuk doğum günü temaları ve erkek çocuk doğum günü temaları bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Gökyüzü, uçak ve sıcak hava balonu temalı doğum günümüzde doğum günü sahibini bulutların arasında sevimli uçağımızla birlikte gökyüzünde bir seyahate çıkartıyoruz. Boyutlu pano afişi, dekor balonları ve bulutları kutlamanızda kullanarak sunum masanızda boyutlu bir görsel şölen hazırlayabilirsiniz. 

Genellikle 1 yaş erkek çocuklar için tercih edilen atlı karınca doğum günü temamız mavi sarı ( gold ) ve beyaz ağırlıkta renklerden oluşuyor. Sade ve şık bir doğum günü partisi isteyen annelerimiz için tasarladık. Aynı temanın kız çocuklar için olanı da yine sitemizde Kız Çocuk Doğum Günü Temaları bölümümüzde bulunmaktadır.

Özellikle dekor panoları, afişleri ve aksesuarları ile en zengin içerikli ve en çok tercih edilen temalarımızdan olan Küçük Korsan Partisi, macera sever anne ve çocuklara özel tasarlandı.Yine sitemizde kostüm bölümünde bulunan Korsan Bebek ve Çocuk Kostümümüz de temamız ile uyumlu şekilde tasarlanarak satışa sunulmuştur.

Fanatik minikler ve ebeveynler için tasarlanan futbol temamızı Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor gibi dilediğiniz takım renklerinde tasarlatarak sipariş verebilirsiniz.

Sevimli orman hayvanlarımız karaca, tilki, sincap ve tavşan kar manzarası eşliğinde doğum gününüze konuk oluyorlar. Özellikle 1 yaş erkek çocuk doğum günü ve yeni doğan hastane odası süslemeleri için sulu boya efekti ile soft renklerde tasarlanan temamız doğum gününde şık ve farklı ve masalsı bir etki oluşturmak isteyenler için ideal bir alternatif.

Masalsı bir kar konsepti ile bembeyaz bir tema sizlerle. Kış konseptlerinde en iyi alternatiflerden olan kardan adam tamamız beyaz turuncu ve siyah renklerin uyumu ile ortaya çıktı.

Masalsı bir kar konsepti ile bembeyaz bir tema sizlerle. Kış konseptlerinde en iyi alternatiflerden olan kış masalı tamamız beyaz gri mavi renklerin uyumu ile ortaya çıktı.

Dünyaca ünlü oyun Minecraft uyarlaması temamızı youtube fenomeni arkadaşımız  sevgili Buğra ile tasarladık. Oyun fanatiği miniklerimizin sıklıkla tercih ettiği temalarımızdan olan minecraft doğum günü temamızda en çok ilgi gören ürün ise TNT li bonibonlar, afişler ve dekor panolarımız.

Kamyon, kepçe, dozer, kum meraklısı minikler için tasarlanan inşaat doğum günü temamız.

Mavi, beyaz ve koyu kahve renklerden oluşan temamız genellikle 1 ve 2 yaş erkek çocuklar için sıkça tercih ediliyor. Eskitme bir havası olan temamızın ürünlerinde kullanılan ekstra detaylar temanın şıklığını ve zerafetini ön plana taşıyor.

Şimşek Mcqueen ve arkadaşları doğum gününüze konuk oluyor. Erkek çocukların en sevdiği animasyon filminin kişiye özel doğum günü teması uyarlamasını partiavm.com farkı ile sizlere sunuyoruz.


Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com a hoşgeldiniz. Çok uzun bir geçmişe sahip doğum günü kutlama partileri günümüzde teknolojinin ve yeni trendlerin de eklenmesiyle artık çok daha eğlenceli ve masalsı bir şekle büründü. İleride hatırlanacak renkli anıları hafızalara kazımak, fotoğraflarda kalıcı güzellikler bırakmak için en doğru adrestesiniz.

Partiavm.com bebek ve çocuklara özel doğum günü, babyshower, diş buğdayı, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve yetişkinler için nişan, kına gibi diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 5000 in üzerinde ürününün tamamı partiavm.com bünyesinde el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Trend renkler ve temalarla tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.

Kız çocuklarımız için Unicorn dan LOL Bebek doğum günü süslerine, çeşit çeşit vintage temalardan prenses temalarına, Erkek çocuklarımız içinse kovboydan prense, safariden dinazorlara, çiftlikten uzay temasına kadar onlarca alternatif özel tasarım sizleri bekliyor.

Doğum günlerinizde sevdiklerinize o günün hatırası özel tasarımlı magnetlerimizi hediye edebilir, masanızı yine özel tasarımlı dev afişlerimiz ve dekor panolarımızla süsleyebilirsiniz. Yine kutlamalarınızla aynı konseptte kullanabileceğiniz unicorn elbiseden kırmızı başlıklı kız kostümüne, elsa dan pamuk prenses kostümüne kadar bir çok kız bebek ve çocuk kostümü ve kovboy kostümünden prens kostümüne kadar bir çok erkek bebek ve çocuk kostümlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm kostümlerimiz partiavm atölyelerinde en kaliteli kumaşlarla özenle dikilmekte ve sadece partiavm.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine partiavm.com atölyelerinde tasarlanıp üretilmektedir. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Just Baby & Kids, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim