Online Satış Ortaklığı
   
Partiavm.com ailesine katılın....
   
Satış Ortaklığı Programı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen sitemizde satışını gerçekleştirmemizi istediğiniz ürün veya ürünlerin kısa bir tanıtımını bize iletişim bilgileriniz ile birlikte mail atınız.

BAŞVURU İÇİN:   bayi@partiavm.com 

   
Satınalma yetkilimiz ürünlerinizi inceleyecek, değerlendirecek ve uygun görüldüğü taktirde size detaylı bilgi ile dönüş yapacaktır.
   
Partiavm.com ailesi olarak vizyonumuza, kalite ve müşteri memnuniyeti politikamıza uyum sağlayabilecek özel firma veya şahıslarla çalışılmaya özen gösterilmektedir. 
   
Satışını gerçekleştirmeyi düşündüğünüz ürünlerde öncelikli olarak muadili olan ürünlerden ayırt edici özellikleri ( tercihen Butik Ürünler ), ürün kalitesi, tedarik ( üretim hacmi ) ve iş alanı uyumluluğu gözetilmektedir.
   
Diğer şartlar ve iş ortaklığı hakkındaki detaylı bilgiler SADECE mail ile başvurup, ön değerlendirmeyi geçen firma veya şahıslara verilmektedir.
   
İlginiz için Teşekkür Ederiz.
Partiavm.com
 
Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com doğum günü, babyshower, diş buğdayı, nişan, kına, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 4000 in üzerinde ürünün %90 ı partiavm.com ve birlikte çalıştığı alanlarında Türkiye’nin en iyileri tedarikçiler tarafından size özel el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Bu yılın en favori renkleri ve temaları ile tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.
Alışverişin keyfini doyasıya ve güvenle yaşayacağınız partiavm.com da Türkiye’nin en kaliteli ve işçilikli özel gün butik kostümleri ve kıyafetleri Açelya Gültekin Tasarım Atölyesi tarafından TwinkleThings Boutique markası adı altında sadece partiavm.com müşterileri için tasarlanmaktadır. Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine sadece partiavm.com için SweetSoap tarafından tasarlanmaktadır. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Twinkle Thinks Boutique, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim