Hakkımızda


A’dan Z’ye kişiye özel parti sunumları tasarlayıp online satışını yapan partiavm.com, farklılığı ve çeşitliliği ile çok kısa bir sürede tüm Türkiye’de ve Avrupa’da özel günlerin ve kutlamaların vazgeçilmez adresi oldu. 


Özlem Şener Mumcu’nun butik kurabiye ve pasta ile başlayan yolculuğu zamanla butik organizasyonlara ve sonrasında ise butik kutlama ürünleri satan mağazaların bir alışveriş merkezinde toplanmaları, ihtiyaç olabilecek her şeyin tek adresten alınabilmesi fikrine dönüştü. Bugün özel dikim bebek ve çocuk kostümlerinden - butik sabunlara, el işçiliği ile hazırlanan hediyeliklerden - sunum ürünlerine, tasarım süslemelerden – çiçek aranjmanlarına kadar her şey partiavm.com bünyesinde çalışan, el işinde usta kadınlar ve Trabzon çevresindeki bu iş için bir araya gelen girişimci kadınların katılımı ile 20 kişilik özel bir ekiple hazırlanıyor.


Partiavm.com’un görsel tasarımında ve sitedeki butik ürünlerin tasarımlarında ise   ulusal ve uluslararası tasarım yarışmalarında derecelere girmiş, birçok ünlünün farklı zamanlarda grafik tasarım işlerini üstlenmiş profesyonel bir ekip bulunuyor. Bu ekibin ödülleri arasında  American Design Awards - Çağla Kubat Web Sitesi,   2006 Altın Örümcek Web Ödülleri- Mirkelam Web Sitesi gibi başarılı işler var. Ayrıca bu ekibin tasarımını gerçekleştirdiği siteler arasında Didem Uzel’in, Fahir Atakoğlu’nun, Tan Sağtürk’ün  resmi siteleri de yer alıyor.

 

Partiavm.com “kutlama ürünleri “ sektöründe kişiye özel mağazacılık anlayışını internete taşıyan ve tasarımdan üretime kadar tüm aşamalarını kendi bünyesinde hazırlayan Türkiye’nin ilk ve tek on-line alışveriş sitesidir.


Partiavm.com, doğum günleri, baby shower partileri, nişan törenleri, yeni doğan bebek kutlamaları olmak üzere bir çok özel gün için tasarım tescilli butik sunum ürünleri, hediyelikler, kostüm ve aksesuarda toplam 6.000’in üzerinde butik ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Bugün   Partviavm.com,  35 bin mutlu üyesi ile yolculuğuna hızla devam ediyor.


Partiavm.com neden farklı? Partiavm.com,  her müşterisine kendisini özel hissettirecek hizmetler ve ürünleri tek adresten sunuyor.   Müşterilerinin özel günlerindeki kutlamalarını da kendilerinin organize edebilmesi için hem bir rehber oluyor hem de ürün desteği sağlıyor. Partiavm.com müşterilerine tüm bu hizmetleri verirken, işlerini çok seven bir ekibin de her zaman yanlarında olduğunu hissettiriyor.


PartiAvm.com, Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Firma Adı:   Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Karadeniz
Vergi No: 6220715460
Adres: Kemerkaya Mah. Küçük Sokak. No.10/B     Ortahisar / TRABZON
Tel: 0462 326 2620

Mail: info@partiavm.com

facebook.com/misstasarim 

www.misstasarim.com 

instagram.com/partiavm Türkiye’nin en büyük butik kutlama ürünleri alışveriş sitesi partiavm.com doğum günü, babyshower, diş buğdayı, nişan, kına, yeni doğan bebek hastane odası süslemeleri ve diğer tüm özel günlerinizde yanınızda. Satışa sunulan 4000 in üzerinde ürünün %90 ı partiavm.com ve birlikte çalıştığı alanlarında Türkiye’nin en iyileri tedarikçiler tarafından size özel el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Bu yılın en favori renkleri ve temaları ile tasarlanıp, hayata geçirilen ve beğeninize sunulan kız çocuk doğum günü ve erkek çocuk doğum günü temalarımız Miss Tasarım Atölyesi tarafından tasarlanmış patentli tasarımlardır ve satışı sadece partiavm.com üzerinden gerçekleşmektedir. Miss Tasarım Atölyesi tasarımları olan bebek şekerleri ve lavanta keselerini de yine sadece partiavm.com da bulabilirsiniz.
Alışverişin keyfini doyasıya ve güvenle yaşayacağınız partiavm.com da Türkiye’nin en kaliteli ve işçilikli özel gün butik kostümleri ve kıyafetleri Açelya Gültekin Tasarım Atölyesi tarafından TwinkleThings Boutique markası adı altında sadece partiavm.com müşterileri için tasarlanmaktadır. Kutlamalarınızın en şık hediyeliklerinden butik sabun ve kokulu taşlar ise yine sadece partiavm.com için SweetSoap tarafından tasarlanmaktadır. Tüm özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek herşey kullanıma ve sunuma hazır bir şekilde sadece bir tık uzağınızda.
Partiavm.com
Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tedarikçiler
Miss Tasarım Atölyesi, Twinkle Thinks Boutique, Sweat Soaps, Lovely Cook
Tüm hakları Miss Tasarım Atölyesi Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller partiavm.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
Anasayfa
Kategoriler
Asistan
0
Sepet
İletişim